Rüyada “ Odun Toplamak ” Görmek

Odun Toplamak
Rüyada odun toplamak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin dedikodu yapmasına insanlar arasında laf getirip götürmesine işaret eder.

Rüyada odun toplamak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin dedikodu yapmasına insanlar arasında laf getirip götürmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tanıdığı kişiler hakkında laf taşıyıp insanların arasını açtığına delalet eder. Rüyada odun toplamak, kişinin insanlar arasında bu kötü huyu yüzünden dışlanıp ötelenmesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin kendi kendine zarar verip insanları kendisinden soğutmasına, ona olan güvenin azalmasına yorulur. Rüyada odun toplamak, başkalarından ziyade kişinin yaptıkları kötü huy ve davranışları yüzünden tek başına kalmasına, üzüntü ve sıkıntı yaşayacağına yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bu huyundan vazgeçmesi gerektiğine rivayet olunur. Rüyada odun toplamak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Odun Toplamak Ne Demek

Rüyada odun toplamak, kişinin arkadaş ve dostları arasında dedikodu yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin arkadaşları tarafından dışlanacağına, bu huyu yüzünden tek başına kalacağına delalet eder. Uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin bu huy ve davranışlarından vazgeçmesi gerektiğine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin üzülüp sıkıntı yaşayacağına rivayet olunur.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, rüya sahibinin aile sorunlarına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ailevi sorumluluklarını yerine getirmediğine ailesini üzdüğüne delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin aile büyüklerinden birinin kaybına tabir edilmiştir.

Rüyada Odun Almak

Rüyada odun almak, rüya sahibinin hırslı ve yükselmek için herkese karşı acımasız olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayal ve isteklerine ulaşmak, zenginleşmek adına çevresindeki insanlara karşı acımasız ve zalimce davrandığına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin işlerinin düzelmesi yerine dahada kötüye gidip bozulacağına yorulur.

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek, rüya sahibinin biriyle arasının açılıp tartışma ve kavga yaşayacağına işaret eder. Bu durumun fazla uzamadan karşı tarafın olgun yaklaşımı sonucu çözüme ulaşacağına delalet eder. Fakat rüya sahibinin bu kişiye karşı kin ve garez besleyeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Odun Kırmak

Rüyada odun kırmak, rüya sahibinin maddi olarak dara düşeceğine işlerinde bozulma yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresi tarafından yardım ve destek görüp bu durumu atlatacağına delalet eder. Kişinin bu kişilere karşı ömür boyu sürecek vefa ve sevgi göstereceğine tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.