Rüyada “ Oğlan Çocuğu ” Görmek

Oğlan Çocuğu
Rüyada oğlan çocuğu görmek neye delalet eder. Rüyada oğlan çocuğu görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada oğlan çocuğu görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Oğlan Çocuğu Görmek

Rüyada oğlan çocuğu görmek, rüyada oğlan çocuğu görülmesi genelde hayra, kısmete yorumlanır. Rüyada bekar bir kimsenin oğlan çocuğu görmesi, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetle evleneceğine, evli bir kimsenin oğlan çocuğu görmesi yakın zaman da güzel sağlıklı bir evlada sahip olacağına, iş hayatına atılmış bir kimsenin görmesi, gelecekte yaptığı işlerle le yüksek makamlara erişeceğine yorumlanır. Rüyada görülen oğlan çocuğu farklı şekiller de anlatılır ağlayan oğlan çocuğu görülmesi kısa süreli maddi sıkıntılara düşmeye, kundakta oğlan çocuğu görülmesi güzel bir hayata, hane içinde huzura, yakın zaman da konacak olan mirasa işaret eder.

Rüyada Oğlan Çocuğu Sevmek

Rüyada oğlan çocuğu sevmek, kişinin iş ortamında arkasında kötülük yapmaya çalışan büyük bir düşmanı olup  onun zayıf yönünü beklediğine, zayıf beyaz tenli bir oğlan çocuğu sevdiğini görmek gizli düşmanınız olduğuna, kısa boylu çocuk sevdiğini görmek düşmanınızın çok zengin ve çevresi geniş biri olduğuna, rüyada erkek çocuk seven kız ise tehlikelere açık bir durumdadır ve her daim kendini korumalı ve kollamalıdır. Rüyada erkeğin çoğu seven ve arkasından usul usul giden kişi düşmanına karşı galip gelecektir. Eğer erkek çocuğu gizliden seviyor iseniz. Bu size karşı büyük bir galibiyet sağlandığının göstergesidir.

Rüyada Oğlan Çocuğu Sahibi Olmak

Rüyada oğlan çocuğu sahibi olmak, rüyada oğlan çocuğu sahibi olduğunu görmek, müjdeli bir haber alacağınıza, hane içinde sevincin, huzurun artacağına, bol, bereketli günlerin sizi beklediğine işarettir. Rüyada güler yüzlü bir erkek çocuk sahibi olduğunu görmek güzelliklerin yaşanmasına ve aile saadetine işaret iken, kötü ve çirkin bir erkek bebek görmek ise tam tersi kötü bir geleceğe ve doğacak çocuğun hayırsız olacağına, başa iş açacağına işarettir.

Rüyada Oğlan Çocuğu Emzirmek

Rüyada oğlan çocuğu emzirmek, rüyada oğlan çocuğu emzirdiğini gören kişi yakın da hayırlı bir kısmetiyle evlenecek, güzel, sevimli bir evlada kavuşacaktır. Rüyada evli bir kadının çocuk emzirdiğini görmesi, doğacak olan çocuğunun ilerde çok başarılı çalışkan olacağına, rüyada bekar bir kimsenin çocuk emzirdiğini görmesi yakın zaman da başına gelecek olan kötülüğe, uğursuzluğa yorumlanır. Rüyada bir kadının yabancı birinin erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi riyakarlık ve düşmanlığın göstergesidir. Akrabalardan birinin sizin hakkınızda çok kötü düşüncelere sahip olduğu ve sizin kuyunuzu kazmaya çalıştığının göstergesidir. Aynı zamanda siz üzüldüğünüzde o çok sevinecektir.

Rüyada Oğlan Çocuğu Yıkamak

Rüyada oğlan çocuğu yıkamak, rüyada oğlan çocuğunun yıkandığını görülmesi, feraha ermeye ve esenliğe işarettir. Rüyada oğlan çocuğu yıkayan kimse yakın zaman da tanıdığı biriyle evlenecek, hayırlı, sağlıklı evlatlara sahip olacaktır. Rüyada yaşlı bir kimsenin erkek çocuğu yıkadığını görmesi ecelinin yaklaştığına, büyük hastalıklara tutulacağına işarettir. Rüyada erkek çocuğu yıkadığını gören biri iş hayatında başarısız ise başarılı olacaktır. rüyada erkek çocuğunu yıkamak ve yıkarken çok fazla kir çıktığını görmek ise işlerin düzeleceğine ve düşmanın yenileceğine işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Zerda Bayrak dedi ki:

    Rüyamda eşimin dünyalar tatlısı bir oğlan çocuğuyla evimize gelip bu bizim doğacak olan çocuğumuz dediğini gördüm hamileyim kime sorduysam kötülüğe işaret ettiğini rüyamın şer olduğunu söyledi bana yardımcı olup rüyamı yorumlarmısınız iyi günler.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Zerda hanım rüyanız da görülen oğlan çocuğu kısmet ve bereketi işaret eder. oğlan çocuğu genellikle insanın içerisinde ukde olan bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır.