Rüyada “ Oğlunun Evlendiği Görmek ” Görmek

Oğlunun Evlendiği Görmek
Rüyada oğlunun evlendiğini görmek neye delalet eder. Rüyada oğlunun evlendiğini görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada oğlunun evlendiğini görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Oğlunun Evlendiğini Görmek

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek; her bakımdan hayra ve berekete işaret eden bu rüya yakın zaman da hanenizde müjdeli bir olayın gerçekleşeceğine, kısmet kapılarınızın açılarak sorunlarınızı geride bırakacağınıza, sizi ve ailenizi mutlu kılacak olaylarla karşı karşıya kalarak her anlamda mutluluğunuzun artacağına işaret edilir. Gerçek hayatta ki anlamıyla aynı gerçeğe işaret eden bu rüya kişinin varsa çocuğunun kısa zaman da mürüvvetini görerek mutlu olacağına, akrabalık ve komşuluk ilişkililerinin artarak çevresinde kırgın olduğu insanlarla aralarını düzelteceğine , sürekli bir hareketlilik halinde olarak amacı peşinde koşacağına yorumlanır.

Rüyada Oğlunun Nişanlandığını Görmek 

Rüyada oğlunun nişanlandığını görmek; güzel bir hayata, mutlu bir birlikteliğe, iş hayatınızda başarılı çalışmalar yaparak kısa zamanda yükselmeye yorumlanan bu rüya kişinin her anlamda şansının yaver giderek hayatını mutsuz kılacak tüm üzüntüleri geride bırakacağına, yaptığı tüm işlerde sevdiklerinden aldığı manevi destek sayesinde güçlü tavır sergileyerek başarı anlamında önemli adımlar atacağına, evlilik hayatında attığı adımda bir ömür mutlu olabileceği hayırlı bir kimseyle mutluluk yolunda ilerleyeceğine işaret edilir.

Rüyada Oğlunun Sözlendiğini Görmek

Rüyada oğlunun sözlendiğini görmek; rüya tabirleri açısından güzel şeylerin olacağına vesiledir. Evli birisi için arkadaş çevresinin biraz daha genişlemesine, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmasına yorumlanırken,  bekar birisi için ise rüyada hane içinde sevdiği bir kimseyi sözlendiğini  görmek, evlenmeye yorumlanır. Rüyada sözlü olduğunu gören kimse bir çok zorluklara göğüs gelerek girdiği her işte alnının akıyla sonuca varır.

Rüyada Oğlunu Evli Görmek

Rüyada oğlunu evli görmek; kişinin hanesinde bolluğun ve bereketin hiç eksilmeyi yaptıkları tüm işlerde başarılı olacaklarına yorumlanırken görülen bu rüya aynı zaman da bekar kimseler için evlenmeye, evli kimseler için hayırlı evlat sahibi olmaya, kısmetsiz kimseler içinse kısmet kapılarının açılmasına yorumlanır. Rüyada oğlunu evli olarak görmek, aynı zamanda elinize geçecek yüklü miktarda paraya, resmi törenlere katılarak mevki ve makam sahibi kimselerden destek görmeye, iş hayatında yeniliklere adım atmaya işaret eder.

Rüyada Evli Oğlunu Boşanmış Görmek

Rüyada evli oğlunu boşanmış olarak görmek; gerçek hayatta da sıkıntıya ve çaresizliğe işaret eden bu rüya kişinin tatsız olaylar yüzünden huzurunun kaçarak hanesinde eski mutlu günlerden eser kalmayacağına, sürekli tartışmaların yaşanarak hanede ayrılıkların yaşanmasına vesile olacak olaylarla karşı karşıya kalınacağına, kişinin mutsuz oluşunun kişiyi her anlamda olumsuz etkileyerek iş hayatındaki performansını geride bırakıp başarısızlığa sebep verecek bir çok olayla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Dini rüya alimlerimizce tabirlenen bu rüya hastalığa, kötülüğe, fitne fesat kimselere, hilekar ve  art niyetli kişilerden doğacak kötülüğe, sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Bekar Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada bekar birinin evlendiğini görmek; Evlilik kurumuyla ilgili duygu ve düşüncelerinizi yansıttığı gibi, kişiliğinizde akıl ve duygular arasında yaşanan çelişkinin uyumlu biçimde çözüldüğünü de ifade ediyor olabilir. Bekar birisi evlendiğini görüyorsa, evlilikle ilgili merak ettiği ayrıntıları öğrenme isteği duyduğunu ve belki de kendini evlilik fikrine hazırlamaya çalıştığını gösterir. Rüyada bekar bir kimsenin evlendiği görmek, birlik ve beraberlik yani topluluk olduğu için yakın çevrenizden destek göreceğinizi yada bu topluluğa önder olduğunuz için halk arasında makam ve mevkiye ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Küçük Çocuğunun  Evlendiğini Görmek

Rüyada küçük çocuğunun evlendiğini görmek; hane içinde mutlu olacağınız olaylarla karşı karşıya kalarak içinizdeki sevincinizin hiç eksilmeyeceğine, hayatınızın sürekli hareket içinde olup vaktinizi hiç boşa geçirmeyeceğinizi, elinizdeki fırsatları değerlendirerek kısa zaman da yükseleceğinize, Manevi hayatın güzelliklerinin fakına varıp hayatınızı ilim yönünde ilerleyeceğimize ve bu yolda bir çok eksiğin izin olduğunu fark edeceğinize yorumlanır. Rüyada küçük yaşta bir çocuğun evlendiğini görmek, olumsuz olarak bakıldığında kişinin yakın gördüğü kimselerin fakirleşerek dağıldığını , hastalıkların ve kötülüklerin hanesinden kopmayarak sürekli sıkıntı içinde olduklarını, şansızlığın ve uğursuzluğun sürekli yakasında olduğuna işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.