escort alanya

Rüyada “ Ok Atmak ” Görmek

Ok Atmak
Rüyada ok atmak, rüya sahibinin hayal ve isteklerinin peşinde tüm zorluk ve sıkıntılara göğüs germesine, azmi ve hırsı sayesinde başarıya ulaşmasına işaret eder.

Rüyada ok atmak, rüya sahibinin hayal ve isteklerinin peşinde tüm zorluk ve sıkıntılara göğüs germesine, azmi ve hırsı sayesinde başarıya ulaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında hedeflerine ulaşmak için adeta savaş içersinde olmasına delalet eder. Rüyada ok atmak, kişinin hayalleri uğruna çok çalışıp emek verdiğine hiç bir şeyin buna engel olamayacağına  tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaşamının başarılarla dolu olmasına ticari yaşamında risk alıp cesaretli davranmasına rivayet olunur. Rüyada ok atmak, kişinin kafasında oluşturduğu projelerine sıkı sıkıya bağlı olmasına ulaşmak için her yolu denemesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin asabi ve gergin bir yapıya sahip olduklarına yorumlanır. Rüyada ok atmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Ok Atmak Ne Demek

Rüyada ok atmak, kişinin hayatında önüne çıkan fırsatları akıllıca ve yerinde değerlendirerek hayallerine kısa zaman içersinde kavuşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları ile şan ve şöhrete kavuşup herkes tarafından tanınan biri olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin yakın bir zaman içersinde gireceği farklı iş alanlarına ve bu yolda ilerlemeye rivayet olunur. Aynı zamanda mevki ve makam sahibi olup yönetici konumuna gelmeye yorulur.

Rüyada Elle Ok Atmak

Rüyada elle ok atmak, rüya sahibinin geçimini alın teri ile kazanmasına rızkın helal yoldan temin edilmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin nasiplerinin açıklığına zaman içersinde maddi anlamda büyüyeceğine ve elinin bollaşmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya yardıma muhtaç kişilerle rızkı paylaşmaya yorulur.

Rüyada Havaya Ok Atmak

Rüyada havaya ok atmak, rüya sahibinin boş iş ve hayaller peşinde biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eğlence ve gerçekleşmesi imkansız hayaller peşinde biri olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin büyük heves ve kazanma hırs ile girdiği işlerden zarar etmesine ve hüsran yaşamasına yorulur.

Rüyada Ok Atmak Ve Birini Vurmak

Rüyada ok atmak ve birini vurmak, rüya sahibinin vurduğu kişi tanıdık biri ise bu kişi ile sorun yaşamaya ve aranın açılmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tanımadığı birini vurduğunu görüyor ise karşısına çıkacak güçlü bir düşmana delalet eder.

Rüyada Ok Attığını Görmek

Rüyada ok attığını görmek, kişinin hedefleri uğruna bin bir türlü engellemelerle karşılaşacağına fakat kişinin yılmadan başarıya ulaşacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin cesaretleri sayesinde engelleri bir bir aşacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.