escort alanya

Rüyada “ Okey Oynamak ” Görmek

Okey Oynamak
Rüyada okey oynamak, rüya sahibinin hayalci bir yapıya sahip olmasına eğlenceye, gezip tozmaya ve gerçeklerden uzak bir yaşam sürmesine işaret eder.

Rüyada okey oynamak, rüya sahibinin hayalci bir yapıya sahip olmasına eğlenceye, gezip tozmaya ve gerçeklerden uzak bir yaşam sürmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında vurdumduymaz, sorumsuz davranışlara sahip olmasına delalet eder. Rüyada okey oynamak, kişinin eline bir şeyin geçmeyeceği boş hayal ve işlerin peşinde olması olarak da tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin çevresi ve kendisinin eğlenceye düşkün olmasına ve kişiyi yanlışa sürüklemelerine yorulur. Rüyada okey oynamak, kişinin hayatını ve işini riske atıp olmadık hayaller peşinde olmasına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin sonradan pişmanlık yaşayacakları işler içersinde olmaya rivayet olunur. Rüyada okey oynamak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Okey Oynamak Ne Demek

Rüyada okey oynamak, rüya sahibinin hak yolundan uzaklaşıp harama ve yanlışlara yönelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatı bir eğlence ve toz pembe gören yapıda kişiler olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamında gereğinden fazla risk almasına ve zarar görmesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında tutarsız ve hayalperest bir kişiliğe sahip olması olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Kahvede Okey Oynamak

Rüyada kahvede okey oynamak, farklı şekillerde tabir edilmiş olup kişinin yanlış işlere yönelmesine kazancına haram katarak huzur ve neşesini yitirmesine işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bir davete yada toplantıya çağrılması olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Camide Okey Oynamak

Rüyada camide okey oynamak, kişinin günaha dalmasına yaptıkları ile insanlara zarar verici işler içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bir an önce hatalı işlerinden vazgeçip tövbe etmeleri gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hüsrana uğramak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Eş İle Okey Oynamak

Rüyada eş ile okey oynamak, rüya sahibinin hanesinde eğlenmeye ve israfa yönelik bir yaşam içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendilerini ziyan içersine soktuklarına eğlenmeye ve maddiyata önem verip maneviyattan uzak bir yaşam sürmelerine delalet eder.

Rüyada Okey Oynayanları Görmek

Rüyada okey oynayanları görmek, rüya sahibi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin yanlış çevre ve arkadaşlarından uzaklaşması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya yanlış bir işten dönmek olarak da tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.