Rüyada “ Öksürmek ” Görmek

Öksürmek
Rüyada öksürmek, rahatsızlık içerisinde olduğunuz bir konuya, sızlanmaya tabir edilir. Gören kişinin uzun süredir susmayı tercih ettiği, fakat artık görmezlikten gelemeyeceği konuları bildirir.
Etiketler:

Rüyada öksürmek, rahatsızlık içerisinde olduğunuz bir konuya, sızlanmaya tabir edilir. Gören kişinin uzun süredir susmayı tercih ettiği, fakat artık görmezlikten gelemeyeceği konuları bildirir. Şikayet anlamı da taşıyan bu rüya, kişinin çevresinde ki bazı kişilerin isteyerek yaptığı hataları gereken yerlere bildireceğini gösterir. Devlet kademesinde çalışan birinin, iş arkadaşı yada hata içerisinde olan birisini amirlerine şikayet edeceğine yorulur. Rüyada öksürük görmek, bazen de yaşanılacak sağlık sorunlarına işaret edilir. Düş sahibinin hastalanabileceğine, bir müddet iş hayatından uzaklaşacağına delalet eder. Aynı zamanda hoşnut olunmayan bir duruma el atmaya, çevrenizde bu davranışları sergileyen kişileri uyarmaya yorumlanır. Bazen de içinizde tutup kalp kırmak istemediğiniz konuların artık size rahatsızlık verdiği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada öksürdüğünü görmek, ile ilgili farklı terimler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili yorum bölümünden bizlere ulaşabilir, rüya tabiri isteyebilirsiniz.

Rüyada Öksürmek İhya Yorumu

Rüyada öksürmek ihya yorumuna göre, düş sahibinin sevmediği, hoşlanmadığı birisini şikayet edeceğine rivayet edilir. Bu rüyayı görenlerin içinde bulundukları durumdan hoşnut olmadıklarına, yakın çevresine karşı sızlandıklarına tabir edilir. Seyyid Süleyman’ a göre rüyada öksürmek balgam çıkarmak, dert ve tasadan kurtulmaya, sıkıntınızı atmaya yorulur, demiştir.

Rüyada Öksürük Sesi Duymak

Rüyada öksürük sesi duymak, sizden hoşlanmayan, başarılarınızı çekemeyen kişilerin varlığını gösterir. Bu kişilerin hakkınızda gerçek olmayan beyanlar ortaya koyacaklarına, dedikoduya maruz kalmaya tabir edilir. Rüyada boğazın gıcıklandığını görmek ise, endişe içinde olduğu bir konunun varlığını bildirir. Bazen de duyulması halinde sorun olacak sırra vakıf olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Öksürerek Kan Kusmak

Rüyada öksürerek kan tükürmek, Başarı ve kazanımlarınızı çekemeyen kişilerin gıybetine maruz kalmaya işaret edilir. Kişinin hak etmediği halde dedikodu ve iftiraya maruz kalacağına tabir edilir. Büyük üzüntü yaşamaya, kederlenmeye yorumlanır. Rüyada gıcık olmak, gerçek anlamına yakın bir anlam taşımak ile beraber, hoşlanmadığınız kişilere yorulur. Rüyada hasta olmak, üzülmeye, det ve tasalanmaya yorulur. Aynı zamanda çekilen sıkıntının ardından gelecek büyük mutluluk olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Boğazın Tıkandığını Görmek

Rüyada boğazın tıkandığını görmek, haksızlık karşısında pasif kalmaya, hakkınızı aramanız gerektiğine yorumlanır. Ayrıca düş sahibi için söylemek isteyipte dile getirmediği konulara yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.