Rüyada “ Öksüz ” Görmek

Öksüz
Rüyada öksüz görmek neye delalet eder. Rüyada öksüz görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada öksüz diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Öksüz Görmek 

Rüyada öksüz görmek;  Bir kimsenin rüyasında bir öksüzü okşadığını veya hediye alarak mutlu ettiğini görmesi; o kimsenin hayırlı bereketli bir işe girerek menfaat sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada Yetim Görmek

Rüyada yetim çocuk görmek; yaptığınız işlerde başarısız olup halk arasında dışlanmamızla ve maddi manevi zorluklar yaşayıp iş hayatınızda kayıplar olacağına tabir edilir.

Rüyada Yetim Kız Çocuğu Görmek

Rüyada yetim kız çocuğu görmek; yapmış olduğunuz işlerde harama bulaştığınızı ve bu işlerin size uğursuzluk getireceğine tabir edilir.

Rüyada Yetim Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada yetim erkek çocuğu görmek; hayatınızda çok büyük yanlışlıklar ve günahlar olduğuna tabir edilir bu rüyayı gören rüya sahibinin kendine dikkat edip kul hakkından kaçınması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Kimsesiz Çocuk Görmek

Rüyada kimsesiz çocuk görmek; hayırlı haberlerin geleceğine tabir edilir ve halk arasında sevilen sayılan ve sürekli dua alan iyi kalpli biri olduğunuza ve hayırlı haberler alacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.