Rüyada “ Okul ” Görmek

Okul
Rüyada görülen okul ilime itibara, hürmet görmeye, uyulması gerekilen kurallara veya yönetmeliklere ve yararsız bilgi ve ezber delalettir.

Rüyada Okul Görmek ; Rüyada okul görmek dini rüya tabirlerinde eski yönelik medrese olarak bilinmesinden dolayı rüyayı gören kişinin ilmi zenginliğinin ilerleyeceği ve manevi zenginliğe ulaşacağına girer.Rüyayı gören kişi okul ortamında yani medresede sıkıntı üzüntü yaşıyor ise rüyayı gören kişinin olgunluk görecesine yönelik tabir edilir.Eğer rüyayı gören kişi yaş olarak olgun ise yaptığı hatalardan dolayı yaşantısına dikkat edeceği yada ilmi yönden zayıf kaldığına işaret eder.

Rüyada Okul ; Günümüz de yapılan rüya yorumlarında rüyada görülen okul fakirliğe mal kaybına ve hane içinde üzüntü yaşayacağına yorumlanır. Rüyada görülen okul mal kaybı yaşayacağına ve fakirlik çekeceğine delalet etmektedir. Rüyasında okul gören kişi işinden ayrılacağına da yorumlanır.

Rüyada Okul da Ders Dinlemek ; Rüyasında bir okulda ders dinlediğini gören kişi ilmi bir zenginliğe ve huzura kavuşacağına işaret eder.Rüyasında sonrasında derse katıldığını gören kişi ise önceden alması gereken bir ilme geç de olsa muvaffak olduğuna yorumlanır.

Rüyada Okuldan Kovulmak ; Rüyasında okuldan kovulduğunu gören kişi dini rüya tabirlerinde ilmi maneviyatını kaybedeceği günümüz rüya tabirlerin de ise malını kaybedip fakirleşeceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.