Rüyada “ Öküz ” Görmek

Öküz
Rüyada öküz görmek neye delalet eder. Rüyada öküz görmek İslami anlamı nedir? Rüyada öküz görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Öküz Görmek

Rüyada öküz görmek; parayı, ünü ve şöhreti seven mal mülk delisi kişilere yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin kendisinden başka hiç kimseyi düşünmediğine, bu dünyanın sadece kendine ibaret olduğuna inandığına, insanlara yardım etmek yerine onların sırtlarından geçinmeyi insanların haklarını yemeyi mazeret gördüğüne yorumlanır. Rüyada büyük baş hayvan öküz ve inek görmek her zaman için varlık ve bolluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Öküz Sürüsü Görmek

Rüyada öküz sürüsü görmek; rüya sahibinin yaşadığı stres sıkıntı ve bitmek bilmeyen sorunlarına  işaret eder. Kişi üst üste gelecek sorunlardan dolayı büyük sıkıntı yaşayacak yaptığı işlerde hayır göremeyecek, talihsizlikler hiç yakasını bırakmayacak aldığı kararlar ve yaptığı tüm işlerde hüsrana uğrayacak demektir.

Rüyada Öküz Kestiğini Görmek

Rüyada öküz kestiğini görmek; rüya sahibinin yaptığı işlerde hayır duası alarak insanların kazanç elde etmesini sağlayacağına, kazançlarının büyük bir bölümünü hayır amaçlı kullanacağına, sağlam yatırımlar yapıp ileriye dönük planlar kuracağına ve yakın zaman da müjdeli bir haberle kişinin çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Öküz Kesmek

Rüyada öküz kesmek; temiz ve hayırlı bir rüya olup kişinin olmasını çok istediği bir işte hayaline kavuşarak dualarının kabulü olması sebebiyle yaptığı hayra ve adağa yorumlanır. Bu kurban temiz ve hayırlıdır, Allah katında da kabuldür çünkü gerçek ve samimi niyetlerle kesilmiştir.

Rüyada Öküz Kafası Görmek

Rüyada öküz kafası görmek; rüyasında öküz kafası gören kişi lider vasfa sahip insanları yönlendiren yol gösteren haklarını savunmakta yardımcı olan aynı zaman da hayır amaçlı işlere vesile olan kimselere işaret eder.

Rüyada Öküz Boynuzu Görmek

Rüyada öküz boynuzu görmek; rüyayı gören kimsenin düşmanlarına ve rakiplerine yorumlanır. Kişinin iş hayatında bir çok rakibiyle mücadele edeceğine, zor bir döneme gireceğine, ciddi anlamda kazanç kaybedip yaptığı işlerde temkinli davranması gerektiğine duygularıyla değil mantığıyla hareket etmesine işaret eder.

Rüyada Öküz Satmak

Rüyada öküz satmak; rüyayı gören kimsenin hayatının alt üst olup maddi ve manevi anlamda ciddi sıkıntıya düşeceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde büyük kayıplar vereceğine bununla birlikte hanesinde çok sevdiği bir yakınını da kaybedip onun üzüntüsünü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Öküz Almak

Rüyada öküz almak; rüyayı gören kimsenin hayır amaçlı bir iş yaparak insanların hayır duasını kazanacağına, insanlar arasında daima sevilen saygı duyulan örnek gösterilen bir kişi olacağına aynı zaman da devlet erkanında bir yeri olan mevki ve makam sahibi bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Öküz Arabası Görmek

Rüyada öküz arabası görmek; rüyayı gören kimsenin çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı berekete, finansal külfeti bulunan insandan kurtulmaya, hatalarının ardından hak edilen büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği hünere yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.