Rüyada “ Okyanus ” Görmek

Okyanus
Rüyada okyanus görmek rüya sahibinin kendisi için hayırlı işlere gireceğine, bu işler sayesinde geçimini rahat sağlayacağına ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Okyanus Görmek; Rüyada okyanus görmek rüya sahibinin kendisi için hayırlı işlere gireceğine, bu işler sayesinde geçimini rahat sağlayacağına ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağına işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Dünya nimetlerinin çoğalmasına buna bağlı olarak huzurun ve mutluluğun artıp keyfin artmasına ve ağız tadının da yerine gelmesine delalet eder. Rüyada okyanus görmek, rüya sahibinin gerek okul, gerek iş gerekse evlilik hayatında çok mutlu olacağına, ailesini de mutlu edeceğine tabir edilir.

Rüyada Okyanusta Yüzmek; Rüyada okyanusta yüzmek  iyi kısmete, mutluluğa ermeye, bol kazanca, elinden her iş gelen bir kimseye, sağlığını kazanmaya, ikili ilişkilerde başarıya, yüksek mevkiye ulaşılacağına, feraha kavuşmaya, büyük güce ermeye, paranın bereketli olmasına, ilişkisinin yolunda olduğuna yorulur. Rüyada okyanusta yüzmek  bazen de kötülük görmeye, cahil bir insana, sıhhatin kötüleşeceğine, huzurunun bozulacağına, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceği ne yorulur.

Rüyada Okyanusta Boğulmak; Rüyada okyanusta boğulmak , hayallerinizin peşinden gitmeye ve herkes başarısız olacağınızı düşünürken , şaşırtıcı ve kıskanılacak başarılar elde edeceğinize delalettir. Rüyada okyanusta boğulmak olumsuz olarak ta sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, ticaret nedeniyle üzüntüye, sırların ortaya çıkacağına, değer yitirmeye, düşmanlıktan emin olmaya işaret eder

Rüyada Okyanusun Taştığını Görmek; Rüyada okyanus taştığını görmek dalgalı ve korkutucu şekilde hareketli olması ise iş yerinizde  yaşayabileceğiniz çekişmelere ve bu çekişmelerin sonucunda rakip yada rakiplerinize üstün geleceğinize delalettir. Rüyada okyanusun taştığını görmek  becerikli bir kimseye, sevenleriyle birlikte eğlenmeye, kazançlı girişim gerçekleştireceğine, yararlı işler ile meşgul olacağına, dostluklarında mutluluğa, güzel şansa, istenilen kuvvete, hayırlı işlere, planların hayata geçeceğine, eli açık amire, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici havadise delalet eder.

Rüyada Okyanus Suyu İçmekRüyada okyanus suyunu içmek devlet ile ilgili bir sorununuzun kolayca çözüleceğine , bir sınava katılmaya ve başarılı olmaya , hastalar için iyileşmeye delalettir. Rüyada okyanusun suyu içmek acı ise devlet ile ilgili bir sıkıntınızın kısa sürede , tatlı ise uzun sürede , tuzlu ise birinin yardımı ile çözüleceğine delalettir.

Rüyada Okyanusta Kaldığını GörmekRüyada okyanusta kaldığınızı görmek , çaresiz bir hisle orada iseniz , bir süre yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğuna , rahatsızlık duymadan okyanusun ortasında kaldığınızı görmek , dostlarınız tarafından bir süre unutulup aranmayacağını za delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.