Rüyada “ Ölmüş Birini ” Görmek

Ölmüş Birini
Rüyada ölmüş birini görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek; rüya sahibi için hayırlı kıs metlere, güzel dostluklara, maddi bolluğa işaret eden hayırlı bir rüyadır. Aynı zaman da bu rüya olması imkansız olan bir işin hayırlısıyla gerçekleşeceğine uğraşların sonunu göreceğine, aile ve iş hayatında mutlu güzel günlerin yaşanacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek; kişinin çok güzel bir haber alıp sevinç göz yaşı dökeceğine işarettir. Rüyada ölmüş birini gülümsediğini görmek; huzurlu muhabbeti bol güzel huylu dostluklara işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Yıkadığını Görmek

Rüyada ölmüş birini yıkadığını görmek; kişinin etrafında dost gibi görülüp yakınında olan kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine yaptığı her işi ince eleyip sık dokumasına, maddi anlamda kimseye güvenmemesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kötü yolda iseler en yakın zaman da tövbe eder Allah yolunda ilerler.

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek

Rüyada ölmüş birini gülerken görmek; rüya sahibi için çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Bu kişiler yaptıkları iyilikleri çıkar gözetmeksizin sadece Allah katında ahiretlik yaptıkları için yaptıkları her işte hayır var demektir.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek; rüya sahibinin yakın zaman da çok hayırlı bir haber alacağı maddi sıkıntılarının son bulup bolluğa ereceğine, çok mutlu bir haber alıp göz yaşlarına boğulacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada ölmüş birini öptüğünü görmek; mutluluk ve sevincin göstergesidir. Rüya sahibinin hayırlı bir yola gireceğine yaptığı her işin başarı ile sonuçlanacağına işaret eder. Bu rüya hayırlı kısmetli bereketli rüyadır.

Rüyada Ölmüş Birini Arabada Görmek

Rüyada ölmüş birini arabada görmek; kişinin kısa süreli ailesinde ayrı iş seyahatine çıkacağına karşısına bir takım sorunların çıkacağına maddi ve manevi yönden sıkıntıların yaşanacağına fakat bu gidişin kısa süre sonra  normale dönüp kişinin eski hayatına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Konuşurken Görmek

Rüyada ölmüş birini konuşurken görmek; sıkıntı ve üzüntülerin son bulacağına geçmişte yaşanmış olan güzel günlere tekrar dönüleceğine kişini azmi sayesinde her isteğine ve arzusuna kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Boğulduğunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin boğulduğunu görmek; kişinin yaşamış olduğu sıkıntılarının son bulacağına ailesiyle birlikte kısa süreli tatil amaçlı seyahate çıkacağına yakın zaman da hayırlı bir haber alacağına işaret eder. Bazen de bu rüya yakın bir zaman da çok sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedeceğin ize yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Mezarda Görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek; zamansız ani kararlar yüzünden iş hayatında yapılan hatalara ve bu hataları düzeltmek için yapılan mücadeleye yorumlanır. Bu rüya kişinin iş konusunda düşüncesiz davranışları ile zor anlar yaşamasına maddi sıkıntıların var olmasına sebep olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Kefenlerken Görmek

Rüyada ölmüş birini kefenlerken görmek; sıkıntı ve kara güne işaret eder. Kişinin gerek iş hayatında gerekse aile hayatın da ciddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayıp bu sıkıntıların ayrılıkların sebebi olarak görüleceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Beyazlar İçinde Görmek

Rüyada ölmüş birini beyazlar içinde görmek; kişinin çok istediği hayalini kurduğu bir işte emeline ulaşıp muradına ermesine kendisini bekleyen çok güzel günlerin yaklaştığına karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Ailede Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ailede ölmüş birini görmek; kişinin girmiş olduğu tüm işlerde sıkıntı yaşayacağına yaptığı her işin olumsuz sonuçlanacağına bir türlü rahata ermeyeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zaman da hane içinde yakın zaman da cenazenin çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Oynarken Görmek

Rüyada ölmüş birini oynarken görmek; mutlu olmaya kişinin yaptığı her işte başarıyla sonuç alacağına, aile ve iş hayatında düzenli bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada ölmüş birini oynarken görmek bazende küçük çaplı sıkıntıların habercisi olarak ta bilinir.

Rüyada Ölmüş Birini Otururken Görmek

Rüyada ölmüş birini otururken görmek; kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine yaptığı başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine ailesiyle olan bağlarını koparmak isteyen insanlara karşı temkinli yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Ölen Birini Canlı Görmek

Rüyada ölen birini canlı görmek; rüyada vefat etmiş bir kimseyi canlı olarak görmek hayırlı ve huzurlu bir hayat kuracağınıza , şansınızın ve kısmetinizin artacağına sizi bekleyen güzel günlerin yaşanacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Nefes dedi ki:

  Kolay gelsin hocam gunaydin ruyamda ölmus yakınımı evde kuran okurken gordum ruyami aciklarsaniz sevinirim iyi gunler

  1. admin dedi ki:

   Sağolun rüyada kuran okuyan bir kimseyi görmek, güzelliklere, mutluluğa ve bolluğa işaret eder. Rüyayı gören kimsenin hayatının her köşesinde mutlu olup maddi ve manevi hiç sıkıntı çekmeyeceğine yaptığı hayırlı işler ve aldığı hayır duaları ile mevlanın gönül kapılarını aralayacağına huzurun ve bereketin hanesinden hiç eksik olmayıp her yere mutluluk götüreceğine yorumlanır.

 2. rüya tabiri dedi ki:

  Kolay gelsin hocam rüyamda ölmüş babaannemi gördum üstü elbisesi noramal di benımle konusuyordu. ben onun mezarına cıcek dıkmek ıcın cıcek topluyordum ruyamda onunla konustum ve ben cıcek toplarken kendını sarkılar soylereke gulerek kendı mezarına tırmand normlde mezarına gıtmek ıcınde bıraz tırmanmak lazım tırmandı sonra kendı mezarının yanında yattı bı sımsek caktı kayboldu ve kendı esı olan dedem su an hayatta oda yan mezarda olmustu onu hıc gormdm sadece oldugunu bılıyorum bunun tabırı nedır cevaplarsanız cok sevınırım. iyi günler

  1. admin dedi ki:

   Sağolun rüyada ölmüş bir yakınınızı görmeniz rüya sahibi için hayırlı kıs metlere, güzel dostluklara, maddi bolluğa işaret eden hayırlı bir rüyadır. Aynı zaman da bu rüya olması imkansız olan bir işin hayırlısıyla gerçekleşeceğine uğraşların sonunu göreceğine, aile ve iş hayatında mutlu güzel günlerin yaşanacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş bir kimseyi mutlu olarak görmek ise rüya sahibi için çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Bu kişiler yaptıkları iyilikleri çıkar gözetmeksizin sadece Allah katında ahiretlik yaptıkları için yaptıkları her işte hayır var demektir.

 3. Ali dedi ki:

  Merhaba Hocam;

  Rüyamda vefat etmiş dedemle kendi oğlumu gördüm.Oğlumu dedem kucağına almış fotoğraf çektiriyordu.Ve fotoğrafı da bana telefondan gönderiyordu.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ali Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada kişinin ölmüş dedesini görmek, kişinin dedesinden kendi adına hayır ve hasenat içersinde olması içersinde olduğuna işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin çevresinde dost görünümlü düşmanların olabileceği olarak dikkat edilmesi gereken uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresinde gerçekleşen olay ve gelişmelere karşı uyanık olması gerektiğine yorumlanmaktadır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 4. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE dedi ki:

  merhabalar ben rüyamda vefat etmiş amcamı gördüm ve bize ait bir binanın önünde (sokakta) komşumuzla muhabbet ediyordu daha sonra az bir muhabbet ettikten sonra en fazla 1 yıl daha yaşarım deyip kafasnı aşağıya eğiyordu.