Rüyada “ Ölmüş Fare ” Görmek

Ölmüş Fare
Rüyada ölmüş fare görmek, görüntü itibari ile kişiye korkunç bir rüya gibi görünse de hayır içermektedir.

Rüyada ölmüş fare görmek, görüntü itibari ile kişiye korkunç bir rüya gibi görünse de hayır içermektedir. Görülen bu rüya genel anlamı ile kötülükleri ile çevresine zarar veren, yalan ve hilekar birinin haset davranışlarına yorulur. Görmüş olduğunuz rüyada farenin ölü olması, kişinin bu haset kişinin kötülüklerinden emin olacağına, ona karşı her anlamda üstün geleceği olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bela ve musibetleri geride bıraktığına, geleceğe dönük güzel bir yaşama sahip olacağını bildirir. Bazı alimlere göre ise, bu rüya gördüğünüz farenin nerede ölmüş olduğuna göre yorumlanmıştır. Genel anlamı ile kişiye hayır içeren alametler içerip, kişinin bundan sonraki yaşamının daha huzur ve mutluluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş fare görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Fare Görmek İslami

Rüyada ölmüş fare görmek islami yorumuna göre, büyük bir beladan kurtulmaya, size sıkıntı verecek birini alt etmek olarak yorumlanır. Görülen bu rüya kişiye her fırsatta zarar vermek isteyen bir düşmanının olduğuna, fakat Allah’ın izni ile bu kişiye üstün gelmeye tabir edilmiştir. Ayrıca gören kişinin yaşadığı bunalım ve korkulardan artık emin olacağına, yaşama daha sıkı eller ile bağlanacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Sokakta Ölmüş Fare Görmek

Rüyada sokakta ölmüş fare görmek, kişinin yaşadığı toplum yada yakın çevre içinde bulunan dolandırıcı ve düzenbaz birine işaret eder. Görülen bu rüya bu kişinin size ve yakın çevrenize hile yapacak gücü bulamayacağına, sizin sayenizde ifşa olacağına yorulur.

Rüyada Evde Ölmüş Fare Görmek

Rüyada evde ölmüş fare görmek, kişinin kendi ailesi yada akraba çevresinden rüya sahibine düşmanlık besleyen birine işaret eder. Fakat gören kişinin gönlünü rahat tutması gerektiğine, şayet bu kişinin rüya sahibinin karşısına çıkacak gücü kendisinde bulamayacağına delalet eder.

Rüyada İş Yerinde Ölmüş Fare Görmek

Rüyada iş yerinde ölmüş fare görmek, kişinin iş yaşamında başarılarını çekemeyen, ayağını kaydırmak isteyen biri olarak yorumlanır. Ölü fare rüyalarına benzer olarak bu rüyayı görenlerin rakiplerine karşı üstün geleceğine, bu kişileri alt etmesi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Ölmüş Siyah Fare Görmek

Rüyada ölmüş siyah fare görmek, size karşı büyük kin ve düşmanlık besleyen birine karşı mutlak bir zafer elde etmeye işaret eder. Gören kişilerin uzun bir müddet bu kişi ile mücadele edeceğine, Allah’ın izni ve inayeti ile bu kişiye karşı zafer elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek, hayırlı bir rüya olmak ile beraber gören kişinin iş ve özel yaşamında rızkının artıp, sıkıntılardan kurtulacağına yorulur. İnsanlara konuşması, davranışları ile zarar veren birine karşı üstünlük sağlamaya, ezici bir yenilgiye uğratmaya rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.