Rüyada “ Ölmüş Yılan ” Görmek

Ölmüş Yılan
Rüyada ölmüş yılan görmek rüya sahibini gaflete uğratmak için uğraşan düşmanlarından kurtulduğuna ve tedbirli olması dalalet eder.

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek ;Rüyada ölmüş yılan görmek rüya sahibini gaflete uğratmak için uğraşan düşmanlarından kurtulduğuna ve tedbirli olması dalalet eder.Rüyada ölmüş yılan rüya alimlerinin yorumlarında rüya sahibi çevresinde dost görünerek ona düşmanlık güden malında ve mülkünde gözü olan bir kimseyi ifade ettiği yorumlanmıştır.Rüya alimleri bu rüyada şerre riayet eden kişilerin olduğunu ve bu rüya yolu ile uyarıldığını görülen bu rüyada rüya sahibine düşmanlarının kim olduğunu nakşetmiştir.

Rüyada Yılan Öldürmek;Rüyada yılan öldürmek rüya sahibinin düşmanına karşı galip geldiği ve onun verebileceği zararlardan arındığını delalet eder.Rüyada yılan öldürmek malında mülkünde gözü olan kimselerin hem dünyevi hayatta hem manevi hayatta size zarar veremeyeceği gördüğünüz bu rüyada yılanı öldürerek size müjdelenmiştir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek;Rüyada büyük yılan görmek rüya sahibinin düşmanlarının kudretli olduğuna işaret eder.Görülen bu rüya rüya sahibinin çevresinde ona zarar vermek isteyen maddi manevi kayıplar yaşatacak kişilerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Zehirli Yılan Görmek;Rüyada zehirli yılan görmek rüya sahibinin arkasından dedikodu yaparak düşmanlık eden birilerinin olduğuna işaret eder.Rüyada zehirli yılan kadın düşmana işarettir.Görülmüş olan bu rüya genelde bayanlar tarafından görünür ve aynı zamanda düşmanın haneye kadar girdiğine işaret eder.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek; Rüyada zehirsiz yılan görmek genel manada size zarar veremeyecek kadar güçsüz bir düşmanın size fesat ve haset ederek sizi çekemediğine yorumlanır.Rüyada görülen zehirsiz yılan rüya sahibinin takvası geniş olup dualar ile korunduğuna da yorumlanmıştır.

Rüyada Yavru Yılan Görmek;Rüyada yavru yılan görmek hayırsız bir evla sahibi olunacağına yorumlanır.Dini rüya yorumlarında hayırsız ve vefasız bir evladın olduğu yada olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Yılan Kovalaması;Rüyada yılan kovalaması rüya sahibinin bilincinde olduğu düşmanlarının varlığı ve bu kişilerden kurtulma isteği olduğuna yorumlanır.Görülen bu rüya düşmanların şerrinden ve zararlarından men edileceğinize işaret eder.

 Rüyada Yılan Görmek Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.