Rüyada “ Ölü Balık ” Görmek

Ölü Balık
Rüyada ölü balık görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağına, şansızlığa işaret eder. Rüyada ölü balık yemek maddi ve manevi kayba huzursuzluklara yorumlanır.

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek; şansızlık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bir türlü ulaşamayacağı sadece hayalinde yaşatacağı kısmeti, iş hayatında ve özel hayatında ilerde pişmanlık duyacağı hatalar yapması ve çevresinde ona yakın olmak isteyen yardımcı olmaya çalışan insanlara karşı yaptığı olumsuz kırıcı davranışlardan dolayı yaptığı pişmanlığa yorumlanır. Rüyada ölü balık gören ya da yiyen kişi öyle bir şansı kaçıracak ya da tepecek ki sonradan kafasını taştan taşa vuracak fakat bu kendisine fayda getirmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Ölü Balık Yemek

Rüyada ölü balık yemek; maddi ve manevi kayba, huzursuzluğa kötü günlerin geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi iş hayatında büyük maddi kayıplar yaşayacak altından kalkamayacak işlere bulaşacak bu sıkıntılar aile içinde ayrılıkların yaşanmasına sebep olacaktır. Rüyada ölü balık yemek aynı zaman da talihsizlik, hastalık ve yaklaşan ölüme de işarettir.

Rüyada Ölü Balık Tutmak

Rüyada ölü balık tutmak; başarısızlığa, hüsranla sonuçlanacak olan işlere girmeye uğraşlar sonucu emeğinin karşılığını alamamaya yorumlanır. Rüya sahibi büyük heveslerle ve büyük heyecanlarla atıldığı işler de kendisine hayır getirmeyecek hırsları uğruna çevresinde ki dostlarını yok sayacak bu dünyada sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşayacaktır.

Rüyada Ölü Balık Temizlemek

Rüyada ölü balık temizlemek; beyhude kanun dışı işler yapmaya fakat amaca ulaşamamaya yorumlanır. Rüya sahinin yaptığı her işte hevesinin kursağına kalacağına beklentilerine ulaşamamasına, hayallerin gerçekleşmemesi nedeni ile mutsuzluk yaşamaya yorulur. Rüyada ölü balık temizlemek diğer ölü balık rüyalarıyla aynı yorumu içeren rüya tabiridir.

Rüyada Ölü Balık Sürüsü Görmek

Rüyada ölü balık sürüsü görmek; ardı ardına yaşanacak olan talihsizliklere sıkıntıların bir türlü yok olmamasına maddi ve manevi kayıplara işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde karşısına çıkacak pek çok engel olacağına bu durumun da hayatını zorlaştırıp, kafasını yoracağına delalet eder.

Rüyada Ölü Balık Toplamak

Rüyada ölü balık toplamak; rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, ticari hayatının son bulacağına, yaptığı her işin başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyasında ölü balık topladığını gören kişi hem özel hayatta hem de aşk hayatında bazı tatsız ve kötü olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır. Rüyada ölü balık toplamak bazen hayra yorumlanır. Kişinin geçmişte yaptığı tüm günahlarından ders alıp tövbe edeceğine çevresinde ona yakın olan dostlarına geri döneceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölü Süs Balığı Görmek

Rüyada ölü süs balığı görmek; rüya sahibinin hayatında yaşadığı değişiklikle yorumlanır. Rüyayı gören kişinin cafcaflı hayatının son bulacağına, çevresinde yalakalık yapan insanlardan uzak duracağına, kendisine sade bir hayat kuracağına karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek; genel olarak hayra yorumlanıp ölü balık görmeyle tamamen zıt olan rüya tabiridir. Rüyada balık görmek en çok kısmetlerin habercisi olup mal mülk gibi semboller balık sembolüyle açıklanır. Ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık  rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak; sizi sevindirecek çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada balık görmek farklı şekillerde yorumlanır. Balık avladığınız deniz veya ırmağın suyu bulanıksa, bazı günahlar işleye bileceğinize, avladığınız balıklar çok fazla fakat küçüklerse; elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, Balık avladığınız su tatlı fakat balıklar tuzlu ise bazı konularda biraz sıkıntı çekeceğinize, büyük bir balık avlamak evleneceğiniz kişinin ailesinin zengin olacağına ve geniş olacağına, küçük balık avlamak, bazı sıkıntılar geçireceğinize, karada balık avlamak, yakın zamanda alacağınız haberlerin sizi sevindireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.