Rüyada “ Ölü Gömmek ” Görmek

Ölü Gömmek
Rüyada ölü gömmek görmek neye delalet eder. Rüyada ölü gömmek görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada ölü gömmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ölü Gömmek Görmek

Rüyada ölü gömmek görmek; rüyada ölü gömmek hayra yorumlanmayan rüya tabiridir.  Fakirlik, açlık, maddi ve manevi sıkıntı,  işlerin bozulması gibi durumlara yol açar. Rüyada ölü gömdüğünü görmek başka bir değişle güzel bir şeydir çünkü bu kişiye atadan, deden ya da babadan kalacak bir mirasa delalet eder. Rüyada yaşayan bir kimsenin öldüğünü görmesi hayatına işaret eder. Kişinin ömrünün uzayacağına isteklerine ve arzularına kavuşacağına ve hayır işleyeceğine yorumlanır. Rüyada ölü görmek hayırlı bir şekilde tabir edilir bu rüyanın manası rüya sahibinin çok sevdiği bir yakını ile tekrar kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ölüyü Gömmek

Rüyada ölüyü gömmek; rüyada ölü birinin gömüldüğünün görülmesi rüyayı gören kimsenin bilmesini istemediği bir sırrını açığa çıkararak hem ailesine hem de çevresine büyük zarar vereceğine bununla birlikte çok yakın zaman da yüklü bir mirasa konup bolluğa ereceğine, rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüyü Mezara Gömmek

Rüyada ölüyü mezara gömmek; bu rüya genellikle hürriyete kavuşmaya veya üzerine atılan suçlamalardan kurtulmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kimse hapishanede ise kurtulur özgürlüğüne kavuşur, hasta ise tez zaman da iyileşip eski hayatına döner.

Rüyada Ölüyü Yıkamak

Rüyada ölüyü yıkamak; rüyayı gören kimsenin kar  amaçlı bir işe girip bu işte büyük kazanç elde edeceğine, yaptığı günahlardan tövbe ederek doğru yola sapacağını  yorumlanırken, Rüyada ölünün kendini yıkaması ise rüya sahibinin hem nüfus hem de dünyalık anlamında artması, çekilen sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir.

Rüyada Kendini Ölürken Görmek

Rüyada kendini ölürken görmek; dinde eksiklik ve bozukluktur. Rüyasında öldüğünü gören bazı kimseler arasında; tabuta konulup omuzlarda kabristana götürülüp henüz defnedilmemiş ise; bu, rüya sahibinin yücelmesini ve büyük bir mevkiye gelmesini ifade eder. Bu rüya aynı zaman da rüyayı gören için iyilik ümit edilmez. Yoruma göre; onun devletinde ve kazanması halinde, ona tabi olanlar, cenazesine iştirak edenlerin miktarı kadar olur. O kimse de halka zulüm eder ve onları kahreder.

Rüyada Canlı Canlı Gömülmek

Rüyada canlı canlı gömülmek; hayırlı güzel bir rüya olup rüya sahibinin iş hayatında rakiplerini geride bırakarak üstünlük sağlayacağına, yaptığı işlerde büyük başarılara imza atacağına, aldığı kararlar doğrultusunda birden fazla hayırlı işlere vesile olacağına büyük karlı yatırımlar yapacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.