Rüyada “ Ölü ” Görmek

Ölü
Rüyada ölü görmek hayırlı bir şekilde tabir edilir bu rüyanın manası rüya sahibinin çok sevdiği bir yakını ile tekrar kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ölü Görmek; Rüyada ölü görmek hayırlı bir şekilde tabir edilir bu rüyanın manası rüya sahibinin çok sevdiği bir yakını ile tekrar kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Öldüğünü Görmek; Rüyada öldüğünü görmek dinde eksiklik ve bozukluktur. Rüyasında öldüğünü gören bazı kimseler arasında; tabuta konulup omuzlarda kabristana götürülüp henüz defnedilmemiş ise; bu, rüya sahibinin yücelmesini ve büyük bir mevkiye gelmesini ifade eder.

RÜYADA ÖLÜ ÜZERİNE AĞLAMAK detaylı bilgi için tıklayın

Rüyada Defnedildiğini Görmek; Rüyada defnedildiğini görmek rüyada defnedilmiş olduğunu gören için iyilik ümit edilmez. Yoruma göre; onun devletinde ve kazanması halinde, ona tabi olanlar, cenazesine iştirak edenlerin miktarı kadar olur. O kimse de halka zulüm eder ve onları kahreder.

Rüyada Ölüp Mezardan Çıktığını Görmek; Rüyada ölüp, kabrinden çıktığını gören kimseye, tövbe etmek nasip olur. Bazen de rüyada ölmek, evlenmektir.Rüyasında öldükten sonra, yaşadığını gören kimse; fakirlikten sonra zengin olur veya günahlarından arınır. Rüyayı gören misafir ve garip ise, vatanına salimen döner

Not; Kadınların ölmesi, çocuklara; çocukların ölmesi de, kadınlara aittir.Rüyasında ölen ve defnedilen kimse, tövbe etmeden ölür.

Rüyada Ölmek; Rüyada ölmek, büyük bir günahtan pişmanlık duymaktır. Rüyasında; uyurken hastalanmadan öldüğünü gören kimsenin, ömrü uzun olur.Bir şeyden korkan veya üzüntülü bir kimse için, rüyasında öldüğünü görmek; hayrı, hata bir adamın, öldüğünü görmesi, hastalığından kurtulmasını ifade eder.

Rüyada Ölü İle Konuşmak; Rüyada ölü ile konuşmak ayrı yorumlara tabir edilir hayır için konuşma geçiyorsa hayırlı bir haber alacağı ve şer konuşuyor ise hayırsız bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek; Rüyada ölmüş birinin görmek rüya sahibinin o kişiye muhabbet duyduğu ve özlemi içinde olduğuna diğer bir tabir de ise vefat etmiş kişinin rüyada göründüğü kişiden dua beklediğine ve ruhunun huzura girmesi için dua ya ihtiyacı olduğuna yorumlanır.

RÜYADA CENAZE GÖRMEK detaylı bilgi için tıklayın

Rüyada Ölmüş Birisi Tarafından Öpüldüğünü Görmek; Rüyada ölmüş biri tarafından öpüldüğünü görmek rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulup huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada Ölü Birini Öptüğünü Görmek; Rüyada ölü birini öptüğünü görmek rüya sahibinin arzu ve isteklerine kavuşamadığı ve sıkıntı buhranlar içine girdiğine yorumlanır.

Rüyada Ölü Fare Görmek; Rüyada ölü fare görmek rüya sahibinin büyük bir olay içinde kendini bulup haklı olduğu ve kendini savunduğu bu durumda haksız çıkacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Bebek Görmek; Rüyada ölmüş bebek görmek rüya sahibinin dünyevi hayata düşkünlüğü yüzünden manevi huzuru kaybettiği ve bunun sıkıntısı ve üzüntüsü içinde olduğuna yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Asya Soydan dedi ki:

  Hayırlı akşamlar hocam sitenize ilk def girdim anlatımlarınız çok etkileyici sizden ricam ol ucak 8 aylık hamileyim rüyamda ölmüş babaannemi gördüm evde oturuyorduk elinde meyve tabağı vardı bana sevdiğim meyvelerden kesip uzatıyor kızım ebeğin vitamin alması için bol bol meyve yemen gerekiyor diyordu rüyam hakkında bilgi verirseniz de sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Yorumlarınız için teşekkürler Asya hanım sitemiz adına hoş geldin diyor sizlere yardımcı olmaktan onur duyuyoruz. Rüyada ölmüş bir yakınınızı görmeniz, kısmetlere, güzel dostluklara, maddi bolluğa işaret eden hayırlı bir rüyadır. Aynı zaman da bu rüya olması imkansız olan bir işin hayırlısıyla gerçekleşeceğine uğraşların sonunu göreceğine, aile ve iş hayatında mutlu güzel günlerin yaşanacağına yorumlanır. Ayrıca ölmüş bir kimseden bir şeyler almak sizin için hayır ve bereket getirecek rızkı işler peşinde koşacağınıza yorumlanır.

 2. Derya dedi ki:

  Rüyamda esim ve ben vardık evde cekyat in üzerinde kurumuş ceset vardı ağzı açık şekilde olmuş kurumuş halde ve ben eşime kiziyorum cexet gom günah stres yapıyordum