Rüyada “ Ölü Tavşan ” Görmek

Ölü Tavşan
Rüyada ölü tavşan görmek, emanete sahip çıkılması gerektiğine, aile içi tasa ve sorunlara delalet eder.
Etiketler:

Rüyada ölü tavşan görmek, emanete sahip çıkılması gerektiğine, aile içi tasa ve sorunlara delalet eder. Görülen bu rüya, kısmi sağlık sorunları yaşanacağına, evli kişiler için evlatlarından hayır görmeyeceğine tabir edilir. Rüyada görülen ölü tavşan, aile içinde yaşanacak kavga, kırgınlık ve hoş olmayan söze rivayet edilir. Şans ve kısmet kapılarının kapanması olarak da bildirilir. Rüyada ölüm görmek, yaşama, sağlığa, uzun ömre yorumlandığı için, bazı alimlerde ölü tavşanı hayır olarak görmüşlerdir. Bildirilen yorumlara göre, kişinin, endişe içinde olduğu konuların çözüme ulaşacağına, eşi ile olan ailevi sıkıntıların biteceğine yormuşlardır. Yarınlar adına umut içinde olmaya, rızık ve geçim sorunu yaşanmayacağına yorumlanır. Beklentilerin gerçekleşeceğine, makamın yükselmesine, hane ve ev halkı ile geçirilecek güzel zamanlara yorumlanmıştır. Rüyada tavşan görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda konu ile ilgili rüyalarınızı yorumlanması için bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Ölü Tavşan Görmek Nedir

Rüyada ölü tavşan görmek, bazen uğursuzluk, bahtın kapanmasına, bazen de düş sahibinin sorunlarına çözüm bulmasına delalet eder. Bu yüzden gören kişinin gördüğü rüyadaki farklı nesneleri de tabiri yapacak kişiye söylemesi yoruma farklılık katar. İslami anlamı olarak, başa gelen bela ve musibetlere karşı sabırlı ve tedbirli olunması gerektiğine yorulur. Diyanet yorumu olarak ise, içinde olduğunuz zor şartların bir süre daha devam edeceğine, yılmayıp, gayret verildiği sürece herşeyin düzene gireceğini bildirir.

Rüyada Tavşan Ölüsü Görmek

Rüyada tavşan ölüsü görmek, sizi üzüntü ve kederlendiren durumların son bulmasına işaret eder. Gören kişi için ruhi ve fiziki yorgunluktan kurtulmaya, içinizi kaplayan endişelerden, sıkıntılardan rahata ermeye delalet eder.

Rüyada Kafeste Tavşan Görmek

Rüyada kafeste tavşan görmek, rüyada görülen tavşan, zevceye, çocuklara, var olan mal ve mülk olarak yorumlanır. Kafes içinde tavşan gören kişi, eşine karşı baskıcı ve şüphe içinde olur. Yaptıkları ile hane halkını üzdüğüne tabir edilir.

Rüyada Renkli Tavşan Görmek

Rüyada renkli tavşan görmek, görülen renklere göre faklı tabir edilmiştir. Rüyada mavi renk tavşan görmek, yarınlar adına yatırım içinde olmaya, bereketli günlere rivayet edilir. Rüyada kırmızı tavşan görmek, aşk hayatının canlanmasına, birine aşık olmaya tabir edilir. Rüyada siyah tavşan görmek ise, kötü ve aksi bir kadın olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Tavşan Beslemek

Rüyada tavşan beslemek, rüya sahibinin eşine, çocuklarına, hanesine olan bağlılık olarak yorumlanır. Gören kişinin deyim yerinde ise, ailesinin geçimi için gecesini, gündüzüne katması olarak da rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.