Rüyada “ Ölüden Para Almak ” Görmek

Ölüden Para Almak
Rüyada ölüden para almak görmek neye delalet eder. Rüyada ölüden para almak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ölüden para almak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ölüden Para Almak Görmek 

Rüyada ölüden para almak; rüyayı gören kişinin ümidinin yok olduğu sırada şansının yaver giderek hayata tekrar tutunacağına, attığı adımlarda temkinli davranışı ve duyarlılığı sayesinde kısa zaman da kendisini toparlayarak normal hayatına geri döneceğine, karşılaşacağı bir çok sürpriz olayla eski mutluluğuna kavuşarak şer olan bütün işlerinin hayra döneceğini yorumlanır. Rüyada ölüden para almak, olumsuz olarak hane içinde sevdiğiniz bir kimseyi kaybedeceğinize, düzelmesi zor olan hatalara yer vererek düzeninizi alt üst edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almak Görmek 

Rüyada ölmüş birinden para almak görmek; ölüden para almakla aynı sembolü işaret eden bu rüya kişinin gerçek hayatında üzülüp yaptığı işlerde hayal kırıklığı yaşayacağına bir çok olaylarla katlı karşıya kalarak hayatını zora sokacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ölmüş birinden para aldığını görmesi elindeki mal varlığını kaybederek aciz zavallı duruma düşeceğine, insanları küçümseyerek yaptığı bir çok hataların farkına geç varacağına aynı zamanda eşinden ailesinden ayrılarak yalnız çaresiz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüden Para İstemek Görmek 

Rüyada ölüden para istediğini görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı zorlukların üstesinden gelmek için ona karşı kötülük yapan onun zayıf düşmesine neden olan insanlara karşı boyun eğerek onlardan medet umacağına, kurtuluşu o kişilerden arayarak mantık dışı bir çok hataya yer vereceğine yorumlanır. Çaresizlik olarak ta tabir edilen bu rüyayı Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman şu şekilde ifade etmiştir.” rüyada ölüden istenen para çaresizliğe karşı kurtuluş olarak şeytana boyuna eğme ona kulluk etme “şeklinde ifade etmiştir. Rüyada ölüden para istemek görmek, aynı zamanda dini duyguların istismarlığına, zayıflığa,kulluk hakkını yok sayıp insanların haklarına göz koymaya yorumlanır.

Rüyada Ölüye Para Vermek Görmek 

Rüyada ölmüş bir kimseye para verdiğini görmek; ölüden para almak rüyasının aksine hayra işaret eden bu rüya kişinin emellerine yakın zamanda kavuşacağına, yaptığı hayırlar ile bir çok insanın gönlünde taht kurmanın yanı sıra işlerinde bereketin ve bolluğun işaretini göreceğini yorumlanır. Rüyasında ölüye para veren kimse ona karşı hayır işleyerek onun Allah katında hayır kazanmasına, günahlarının hafifleyerek huzura ermesine sebep olur. Bu rüya başka bir deyişle kişinin eline yüklü miktarda para geçerek karlı yatırım sağlayan işlere gireceğine, eline aldığı her işte başarı olarak kısa zamanda servet sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüden Bozuk Para Almak Görmek 

Rüyada ölüden bozuk para aldığını görmek; bazı rüya alimlerince hayra alamet eden bu rüya gerçek anlamıyla ifade edildiğinde bozuk paranın ağırlığı ve çokluğunun kişinin sıkıntılarının büyüklüğüne, maddi ve manevi anlamda zorluklar yaşayarak uzun süre kendisini toparlayamayacağı, çevresindeki dostlarından tek tek koparak ilerki yaşantısını sevdiklerinden ve ailesinden yoksun yaşayacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda hastalığa, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, elinizdeki servetinizi kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anne  ve Babadan Para Almak Görmek 

Rüyada ölmüş anne ve babadan para aldığını görmek; rüya sahibinin yükünün hafifleyerek maddi ve manevi açıdan rahata ereceğine, çevresindeki vefalı dostlarından göreceği destek sayesinde iş hayatında kısaca zamanda yüksek konumlara gelerek kendisini ve ailesini içinde bulunduğu durumdan daha iyi konumlara getireceğine yorumlanır. Rüyasında hane içinde ölmüş bir yakınından parayı aldığını gören kimse girdiği hukuksal bir davayı kazanarak kendisine yapılan haksızlığa kartı başarı sağlayarak yapılan suçlamalarda haklı olduğunu gösterecektir. Rüyada ölmüş anneden para almak görmek, elinizin bollaşarak borçlarınızdan kurtulacağınıza, feraha ereceğinize, rüyada ölmüş babadan para almak görmek, evlilik hayatınızda önemli kararlar alarak yuva sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek; rüya sahibi için hayırlı kısmetlere, güzel dostluklara, maddi bolluğa işaret eden hayırlı bir rüyadır. Aynı zaman da bu rüya olması imkansız olan bir işin hayırlısıyla gerçekleşeceğine uğraşların sonunu göreceğine, aile ve iş hayatında mutlu güzel günlerin yaşanacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek, kişinin çok güzel bir haber alıp sevinç göz yaşı dökeceğine işarettir. Rüyada ölmüş birinin gülümsediğini görmek, huzurlu muhabbeti bol güzel huylu dostluklara işaret eder.

Rüyada Ölüden Para Almak Görmenin Psikolojik Anlamı 

Rüyada ölüden para almak görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren ölüden para almak rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Ölüden para almak sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elif can ünaldı dedi ki:

  İyi akşamlar hocam islerimden dolayı uzun zamandır giremiyorum sitenize baktığınız ücretsiz yildiz name falından çok memnun kaldım yorumlarınız için teşekkürler hocama rüyamda ölmüştür babamın para uzattığın gördüm bana üzülme kızım bu gunler de gelip geçecek sen Allahsiz olan inancını yitirmeden diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yorumlarınız için teşekkürler Elif hanım rüyada ölmüş babanızı görmeniz, yaşayacağınız sağlık sorunları yüzünden uzun süre iş hayatınızdan ayrı kalarak bir çok gereksinimlerinizi geride bırakacağınıza, bilinçsizce davranışlarınız yüzünden elinizdeki mal varlığınızı kısa zaman da kaybederek sıfırı tüketeceğinize, çok güvendiğiniz, değer verdiğiniz kimselerden gördüğünüz zararlar yüzünden insanlara karşı güvenlerin izin yok olacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş birinden para almak ise rüyayı gören kişinin ümidinin yok olduğu sırada şansının yaver giderek hayata tekrar tutunacağına, attığı adımlarda temkinli davranışı ve duyarlılığı sayesinde kısa zaman da kendisini toparlayarak normal hayatına geri döneceğine, karşılaşacağı bir çok sürpriz olayla eski mutluluğuna kavuşarak şer olan bütün işlerinin hayra döneceğini yorumlanır.

 2. AYŞE dedi ki:

  merhaba rüyamda ölmüş babamdan yüklü bir miktarda kağıt para aldığımızı gördüm bir kısmını birileri çalıyodu peşlerinden koştum yakalıycak gibi oldum ama yakalıyamadım parayı babam vermiş ama elime verdiğini görmedim saklamak için biyere koydum ama bizim bi komşumuz bize camdan seslendi ve paranın olduğu yere dokundu cama yakındı paralar üstüne kıyafetler örtmüştüm görülmesin diye ama komşum elini deydirdi ve paraların bir kısmı yere düştü bir kısmını Suriyeli tarzı erkekler çaldı ve diğer kısmını saklamak için çaba harcadım komşum paralar diye bağırdı duyan hırsızlar anca bir miktarını çalabildi ben hırsızların peşinden koştum ve yakalıyamadım ev çok dağınıktı eskiden oturduğumuz evdeydik mutfak dağınık odalar dağınık heryer çok karışıktı kız kardeşim içerleri toplamaya çalıştı odaları toplamaya çalıştık ben mutfakları temizlemeye çalıştım babam rüyamda konuştu bu ev niye bukadar pis niye temizlemiyosunuz diye paranın bi kısmı çalındı diyede kızdı ama kızdığını belli etmedi o bize bole dedi diye temizlik yapmakla uğraştık ne anlama geliyor çok merak ediyorum bilgi verebilirseniz çok sevinirim iyi günler şimdiden teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada ölüden para almak; rüyayı gören kişinin ümidinin yok olduğu sırada şansının yaver giderek hayata tekrar tutunacağına, attığı adımlarda temkinli davranışı ve duyarlılığı sayesinde kısa zaman da kendisini toparlayarak normal hayatına geri döneceğine, karşılaşacağı bir çok sürpriz olayla eski mutluluğuna kavuşarak şer olan bütün işlerinin hayra döneceğini yorumlanır.