Rüyada “ Ölüye Dokunmak ” Görmek

Ölüye Dokunmak
Rüyada ölü dokunmak görmek neye delalet eder. Rüyada ölü dokunmak görmek İslami anlamı nedir? Rüyada ölü dokunmak diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Ölüye Dokunmak

Rüyada ölüye dokunmak; rüyada ölü görmek uzun ömre hayra işarettir. Rüyada ölü dokunduğunu görmek uzun bir yoldan bir yakınınızın geleceğine, hayırlı bir işe vesile olacağınıza, yaptığınız işlerde beklentilerinizin üstünde kazanç elde edeceğinize bununla birlikte çok yakın gördüğünüz bir kişiden maddi ve manevi anlamda destek görüp bolluğa ve rahata ereceğinize yorumlanır. Rüyada ölüye dokunmak ya da ölen birine dokunmak aynı zaman da huzura, sıkıntıları aşarak ulaştığı galibiyete, başarısızlıktan sonra kazandığı rahatlığa, uzun süren çabaların sonunda hak edilen toplu kazanca işaret eder.

Rüyada Ölen Birine Dokunmak

Rüyada ölen birini görmek; rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarının son bulup rahata ereceğine, aksiliklerin ve talihsizliklerin yakasını bırakacağına, manevi hayatını genişletip hayatının büyük bölümünü ibadetle geçireceğine, kul hakkı yemeyip, fakir ihtiyaç sahibi kimselere yardım edeceğine işaret ederken bu rüya aynı zaman da kişinin kaybettiği yakınlarına sevdiklerine karşı dua okuyup kura okutmasına yorumlanır.

Rüyada Ölünün Hareket Etmesi 

Rüyada ölünün hareket etmesi; hayırsever, babacan ruhlu bir kimsenin yakın zaman da sebepsiz yere vefat ederek çevresinde ona karşı sevgi besleyen kişileri yasa boğacağına, rüyayı gören kimsenin yakın zaman da iş amaçlı seyahate çıkacağına, kariyer hayatında dönüm noktasına girerek yüksek mertebeye ereceğine, tüm arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüye Su Vermek

Rüyada ölüye su vermek; rüya sahibinin elinden çıkacak olan mala, yardıma muhtaç kişilere yardım etmeye, hayırlı işlere vesile olmaya, zekat ve sadakalara yorumlanır. Rüyada ölüye su vermek aynı zaman da kişinin ahirette güzel bir dereceye sahip olduğuna ve kendisine birçok nimet ulaştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak; hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kimsenin sıkıntılı bir döneme girip gerek iş hayatında gerekse özel hayatında sıkıntılı ve sorunlu günler yaşayacağına, yaptığı işlerde başarısız olacağına, aksiliklerin yakasını hiç bırakmayıp yaptığı işleri eline yüzüne bulaştıra cağına, olmayacak işlerin peşinde koşup hayatını hayallerden ibaret yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ölüye Kağıt Para Vermek

Rüyada ölüye kağıt para vermek; hayır için veriliyorsa kişinin hayrına ve selametine umduğuna kavuşmaya ve kolay kazanca delalet eder.Rüyada Yardım için para vermek faydalı işe ve bol kazanca delalet eder.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek; hayırlı bir şekilde tabir edilir bu rüyanın manası rüya sahibinin çok sevdiği bir yakını ile tekrar kavuşacağına delalet eder. Rüyada öldüğünü görmek ise dinde eksikliğe ve bozukluğa işaret eder. Rüyasında öldüğünü gören bazı kimseler arasında; tabuta konulup omuzlarda kabristana götürülüp henüz defnedilmemiş ise; bu, rüya sahibinin yücelmesini ve büyük bir mevkiye gelmesini ifade eder.

Rüyada Ölü Üzerinde Ağlamak

Rüyada ölü üzerinde ağlamak; feryat figan şekilde ağlamak üzerinize doğacak olan musibetlerin varlığına ve sizi saracak olan bir uğursuzluğa tabir edilir.Bu rüyayı gören kişinin dikkatli ve temkinli yaşaması gerekir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.