Rüyada “ Öpüşmek ” Görmek

Öpüşmek
Rüyada öpüşmek görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada birini öptüğünü görmek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Öpüşmek Görmek

Rüyada öpüşmek görmek; rüyayı gören kişinin çevresinde ona karşı zarar vermeye çalışan kötü niyetli kişilere karşı yaptığı mücadeleye işaret eder. Genç erkek ya da bayanı öpmek hayırlı müjdeli haber almaya, yaşlı kimseleri öpmek ise geçmişte yapılan hatalardan ders çıkarmaya ve özür dilemeye işarettir. Bir kişi sevdiğinin dudaklarından öptüğünü görüyor ise büyük bir paranın geleceği düşünülmektedir. Sevdiğini yanağından ve anlından öpen kişi ise helal para kazanıyordur. Rüyada bir kadının sizi öptüğünü görmeniz iş hayatınızda gerçekleşmesini çok istediğiniz bir hayalinize kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Birini Öpmek Görmek

Rüyada öpmek görmek; çok istediğiniz bir hayalinizin gerçekleşeceğine, karşınıza çıkacak olan bir kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz ve kısa zaman da servet sahibi bir kişi olacağınız anlamına gelir. Rüyada birini öpmek ya da öptüğünü görmek;  başarıya, menfaate ve hayra delalet etmektedir. Öpmek rüyası farklı şekillerde anlatılır. Örneğin bir kadını öpmek, onun mallarından faydalanmaya, cinsel münasebette bulunmaya sıkı bir dostluğa işaret eder. ölmüş birini öptüğünü görür ise mirasa, bir büyüğün yanağının öpüldüğü nün görülmesi ikram da bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Dudaktan Öpmek Görmek

Rüyada dudaktan öpmek görmek; kişiye göre farklı şekilde yorumlanır. Dudaktan öptüğünüz kişi eşiniz ise ilişkinizin hayırlı mutlu mesut bir şekilde ilerleyeceğine, eğer kişi yabancı biri ise bu menfaate ve birinden faydalanmaya işarettir. Aynı şekilde rüyada yabancı bir kişi tarafından dudaktan öpülen kişi manevi bir boşluktadır.

Rüyada Erkek Öpmek

Rüyada erkek öpmek; rüyada bir kadının erkekle öpüştüğünü görmesi onla cinsel anlamda münasebet yaşayacağına ve amacına ulaşacağına işaret ederken kişinin rüyada erkekle sarmaş dolaş olduğunu görmesi işlerinde eğlenceli günlerin yaşanacağına işaret eder. Eğer kadın erkeği şehvetsiz yani normal bir şekilse öpüyorsa bu da hayra, güzelliklere ve istenilen menfaate erişilmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüyada sevgiliyi öpmek; rüyada sevgiliyi öpmek çok sevdiğiniz uğruna ölümü dahi göze aldığınız bir kişiyle dünya evine girip hayatınızı birleştireceğiniz anlamına gelirken, uzun süre bir kişiyi rüyada öptüğünüz görmek ise mallarınızın artacağına sizi bekleyen güzel hayata yorumlanır. K işi sevgiliyi yanaktan öpüyor ise bu kişinin ömrü uzun olacaktır ve sağlıklı bir biçimde uzun yıllar yaşayacaktır. Kişi sevdiğini anlından öpüyor ise bu ayrılığa işarettir. Kişi sevdiği kişinin elinden öpüyor ise bu uyumlu ve kaliteli bir yaşamın göstergesidir.

Rüyada Çocuk Öpmek

Rüyada çocuk öpmek; kişinin  ailesiyle olan ikili ilişkilerin de samimi bir dostluk kuracağınıza onların içinden biri haline geleceğinize işaret eder.  Bir kadının rüyada çocuğunu çok şehvetli bir biçimde öptüğünü görmesi annesinden hayır, mal çoğalması ve mutluluğa işaret edilmektedir. Kişi rüyasında çocuğunun kendisini öptüğünü görmüş ise ve o çocuk yetişkin biri ise çocuğun anne, babası için çok hayırlı bir evlat olacağı ve ileride anne babasına çok iyi bir biçimde bakacağına delalet etmektedir.

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek; çok hayırlı  bir rüya olup kişinin hayırlı bir evlat sahibi olacağına evlatlarının da kendisi gibi hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada el öpmek aynı zamanda itibar görmeye delalet eder. Bir kimse rüyasında hiç tanımadığı ve daha önce hiç görmediği birinin elini öperse bu onun çevresinde hep iyi anıldığının, sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyada anneyi öpmek; sevinçli ve müjdeli haber duymaya işarettir. Eğer kişi rüyasında annesini öpüyor ise kötü giden işleri düzelir, başında bir bela varsa ortadan kaybolur, evli ise evliliğinin temelleri sağlamlaşır, bekar ise hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir, fakir ise zenginliğe yol açılır. Rüyada ölmüş annesini öptüğünü görmek; maddi durumu yükseltmeye, bol kazançlı günlerin sizi beklediğine işaret eder.

Rüyada Bebek Öpmek

Rüyada bebek öpmek; bekar bir kimse için evlenmeye, evli bir kimse için ise hayırlı bir kısmete yorumlanır.  Rüyada bebek öptüğünü gören kişi sevgi ihtiyacı duyan kişidir. Rüyada bebek tarafından öpüldüğünü görmek, kısmete ve gelecek olan güzel günlere,  Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi ise içe ukde olmuş bir şey olarak ifade edilmektedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.