Rüyada “ Ördek ” Görmek

Ördek
Rüyada ördek görmek neye delalet eder. Rüyada ördek görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada ördek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ördek Görmek 

Rüyada ördek görmek ; rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açık olacağına, kazancının bollaşıp rızkının çoğalacağına aynı zaman da kısmetinin açılıp hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır. Rüyasında ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekarsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecektir. Rüyada ördek görmek ya da ördek yakaladığını görmek kişinin yakın zaman da eline büyük bir fırsat geçeceğine, kazancına kazanç katacağına yorumlanır.

Rüyada Yavru Ördek Görmek

Rüyada yavru ördek görmek; rüyayı gören kimsenin yakın çevresiyle olan ilişkilerinde yaşadığı sevinçli ve hüzünlü anılarına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler çevresine bağımlı, ailesine fazla düşkün, hayatını sevdikleriyle geçiren onları kırmaktan korkan, sevecen kimselere yorumlanır.

Rüyada Yaban Ördeği Görmek

Rüyada yaban ördeği görmek; hoş görülü, yardım sever, insanlar arasında daima saygınlığı olup sevilen, bu dünyada sadece insanların mutluluğu için yaşayan, eğlenceli bir hayatı olup, kafasına hiç şeyi takmayan bir kişiye işaret ederken bu rüya bazen de tam aksi kötü huylu, aksi, insanlar arasında sevilmeyen kişilere de işaret eder.

İslami rüya tabirine göre rüyada yaban ördeği görmek; mala, zengin ve bolluk içinde geçecek olan hayata, kısmetinizin açık olduğuna, çok yakın bir akrabanızdan gelecek olan müjdeli habere yorumlanır.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek; rüya sahibinin yakın zaman da hayırlı bir evlat sahibi olacağına, iş hayatında kariyer sahibi olup başarısının her daim artacağına, birden fazla farklı işlere girip kariyer hayatını genişleteceğine aynı zaman da olumsuz olarak ta fesat, kötü niyetli, sürekli dedikodu yapan insanlara yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Rüyada beyaz ördek görmek; rüyayı gören kimsenin yakın zaman da çok hoş, çekici bir bayanla tanışıp hayatını birleştireceğine mutluluğuna mutluluk katıp kısa zamanda  mutluluğun meyvesini göreceğine, eşine olan sevgisi sayesinde iş hayatına da kendini daha fazla verip büyük başarılara da imza atacağına yorumlanırken bu rüya bazen de haber ya da haberci olarak ta tabir edilir.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak; hayırlı kısmetli bir rüya olmayıp rüyayı gören kimsenin başarısız geçen iş hayatının günden güne daha kötüye saracağına, yaptığı her işi eline yüzüne bulaştıra cağına, yakın gördüğü kimselerin oyunlarına kurban olacağına dikkatsizliği ve tutumsuz davranışlarının başına büyük belalar açacağına yorumlanır.

Rüyada Ördek Eti Yemek

Rüyada ördek eti yemek; bol, bereketli, helal kazanca yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin hayırlı kısmetli bir işe vesile olup bir çok insanın hayır duasını alacağına, mevlanın gönül kapısını aralayıp insanların yardımlarına koşacağına işaret edilir. Rüyada ördek eti yediğini görmek aynı zaman da helal yollarla elde edilmiş mala, hayırlı kısmete, hastahanede yatan bir yakınının sağlığına kavuşmasına, bolluğa ermeye yorumlanır.

Rüyada Ördek Vurmak

Rüyada ördek vurmak; rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük sorunlar yaşayıp, istifa edeceğine, ciddi anlamda maddi sorunlar yaşayıp kendini uzun süre toparlayamayacağı na fakat yakın gördüğü bir arkadaşının maddi desteği sayesinde su yüzüne çıkıp rahata ereceğine ve yakın zaman da yeni bir iş hayatına atılacağına yorumlanır.

Rüyada Ördek Yakalamak

Rüyada ördek yakalamak; rüya sahibinin sorunlarından tek tek kurtulacağına, iş hayatının normale dönüp geçmişteki kayıplarını tekrar yerine koyacağına, bununla birlikte yeni insanlarla tanışıp farklı iş ortamlarında bulunacağına  yorumlanır. Rüyada ördek yakaladığını görmek aynı zaman da uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği zafere, ümitsizlikten sonra kavuştuğu itibarlı mertebeye, manevi külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağı na, uğraşlarının sonunda istediği daha iyi kazanca işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.