Rüyada “ Ördek Yavrusu ” Görmek

Ördek Yavrusu
Rüyada ördek yavrusu görmek neye delalet eder. Rüyada ördek yavrusu görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada ördek yavrusu diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek; rüyayı gören kimsenin yakın çevresiyle olan ilişkilerinde yaşadığı sevinçli ve hüzünlü anılarına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler çevresine bağımlı, ailesine fazla düşkün, hayatını sevdikleriyle geçiren onları kırmaktan korkan, sevecen kimselere yorumlanır.

Rüyada Sarı Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada sarı ördek yavrusu görmek; rüya sahibinin hayatında birden fazla olumlu güzel şeylerle karşı karşıya kalıp hayatının renkli hale geleceğine, iş hayatı ve aşk hayatının her daim güzel ve mutlu geçip maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı yaşamayacağına, birikimlerini akıllı yatırımlar yaparak ileriye dönük sağlam yatırımlar yapacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz ördek yavrusu görmek; rüyayı gören kimsenin birden fazla hayırlı işlere yönelip ihtiyaç sahibi kimselerin yardım kazanmalarına vesile olacağına,  yaptığı yardımlarla adını sık sık duyuracağına, bu dünyanın sadece gelip geçici bir durak olduğuna inanıp hayatını ibadete adayacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da şans kısmet anlamına gelir.

Rüyada Siyah Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada siyah ördek yavrusu görmek; rüyayı gören kimsenin hayatını kolaylaştıracak, farklı ortamlar ve heyecanlar yaşatacak işlere gireceğine, çok yakın arkadaşlıklar kurup yeni eğlenceli ortamlara katılacağına, durgun sürüp giden hayatının bir anda değişip eğlenceli hale geleceğine aynı zaman da iş hayatında çok sevdiği bir yakınından zor anında gördüğü maddi destek sayesinde rahata erecek sorunlarından kurtulacaktır.

Rüyada Yeşil Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada siyah ördek yavrusu görmek; rüya sahibinin uzun zamandır üstünde durduğu, plan yaptığı maddi ve manevi anlamda emek sarf ettiği bir işte uğraşlarının karşılığını alıp maddi ve manevi anlamda feraha ereceğine , farklı ortamlarda bulunup yabancı insanlarla bir araya geleceğine, en büyük destekçisi olan ailesiyle bir ömür refah içinde yaşayıp eğlence amaçlı sürekli tatile çıkacağına, kendine olan güvenini tekrar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek; rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açık olacağına, kazancının bollaşıp rızkının çoğalacağına aynı zaman da kısmetinin açılıp hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır. Rüyada ördek görmek ya da ördek yakaladığını görmek kişinin yakın zaman da eline büyük bir fırsat geçeceğine, kazancına kazanç katacağına yorumlanır.

Rüyada Ördek Yavrusu Beslemek

Rüyada ördek yavrusu beslemek; rüyayı gören kimsenin ona yakınlık gösteren, canından bir parçaymış gibi gören, onun bir dediğini iki yapmayan, çok sevdiği bir yakınının kalbini istemeyerek kırıp onu haksız yere suçlayacağına fakat hatasını anlayıp kendini affettirmeye çalışıp o kişinin gönlünü alacağına yorumlanır.

Rüyada Ördek Yavrusu Sevmek

Rüyada ördek yavrusu sevmek; iş hayatınızda akıp giden talihsizliklerinizin son bulup düze çıkacağınıza, yaptığınız işlerin yavaş yavaş meyvesini toplayacağınıza, size oyun yapmaya çalışıp sizin maddi anlamda zarar görmenize neden olacak kişilerin amellerine ulaşamayacaklarına yorumlanır.

Rüyada Ördek Yavrusu Yakalamak

Rüyada ördek yavrusu yakalamak; rüya sahibinin sorunlarından tek tek kurtulacağına, iş hayatının normale dönüp geçmişteki kayıplarını tekrar yerine koyacağına, bununla birlikte yeni insanlarla tanışıp farklı iş ortamlarında bulunacağına  yorumlanır. Rüyada ördek yakaladığını  görmek aynı zaman da uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği zafere, ümitsizlikten sonra kavuştuğu itibarlı mertebeye, manevi külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağı na, uğraşlarının sonunda istediği daha iyi kazanca işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Keremat ali dedi ki:

    İyi günler sitenize ilk defa giriyorum güzel rüyalarını z var ben rüyamda yavru ördekler gördüm ellerimle yem veriyordum nedir anlamı sizce