Rüyada “ Ordu ” Görmek

Ordu
Rüyada ordu görmek Allah'ı Tealanın gayb ordularına, Onun rahmet ve azap meleklerine; müminler için ilahi Nusret'e, kafir ve zalimler için intikama kötülüğe yorumlanır.

Rüyada Ordu Görmek

Rüyada ordu görmek; Allah’ı Tealanın gayb ordularına, Onun rahmet ve azap meleklerine; müminler için ilahi Nusret’e, kafir ve zalimler için intikama yorumlanır. Rüyada görülen ordu sembolü Allah yolunda savaşmaya, Allah’a yakın olmaya,  Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, dünya hayatında huzurlu olmaya, huzura ve saadete ermeye yorumlanır. Rüyada ordu görmek aynı zaman da işlerinizde düzene girmeye, hayırlı  haberler almaya, karşınıza çıkacak olan kısmetin izle dünya evine girmeye işaret eder.

İslami rüya alimlerine göre rüyada ordu görmek; müminler için kudrete ermeye, kafir ve günahkar kimseler için öç almaya, orduya katıldığını ve savaştığını görmek; yeterli derece rızk elde etmeye, hayırlı kısmete, hastalıklardan kurtulup, şifa bulmaya yorumlanır.

Diyanet Yorumlarına göre rüyada ordu görmek; kazanılan zafere, güçlüklerin üstesinden gelip mağlubiyet kazanmaya, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, dünya hayatında huzurlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Düşman Ordusu Görmek

Rüyada düşman ordusu görmek; büyük uğraşlar sonucu kazanılan zafere, başarıya yorumlanır. Rüyasında düşman ordusu gören kimse gerek iş hayatında gerek ise sosyal hayatında birden fazla düşmanıyla mücadele eden, attığı adımlar ve aldığı kararlarda akıl ve mantığıyla hareket eden, duygulara önem vermeyip hayatını sade olarak yaşamayı seven, savaşçı ruha sahip kimselere yorumlanır.

Rüyada Orduya Katılmak

Rüyada orduya katılmak; rüyasında orduya katıldığını gören kimse istenmeyen suçlara maruz kalacak, çok sevdiği güvendiği dostlarından büyük darbe yiyecek, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde tek başına hareket edecektir. Rüyada orduya katılmak, aynı zaman da kişinin işlerinin bozulacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Askeri Birlik Görmek

Rüyada askeri birlik görmek; birliğe, beraberliğe, bütünlüğe işaret eder. Birincil anlamı oldukça doğrudan imgelerle bağlantılıdır ve düşü gören kişinin, savaş ve askerlikle ilgili duygularını sergiler. Rüyada asker gören kimse yada askere gittiğini gören kişi rüyasında yaşadığı her an gelişmekte olan durumun işaretidir tabi bu bütün rüyalar için de geçerlidir görülen rüyada yer ve zaman kişinin sıkıntısını yada refahını anlatmaktadır.Rüyada asker görmek kısa mana olarak da kişinin maneviyatında ilerleme inancının güçlenmesi ve irade sahibi olacağın ada işaret etmektedir.

Rüyada Savaş Kazanmak 

Rüyada savaş kazanmak; zorluklara göğüs gelerek kazanmış olduğunuz zafere, umudunuzu yitirdiğiniz anda hayallerinizin gerçekleşmesine, elinize geçecek olan yüklü paraya, hane içerisinde yakın zaman da duyulacak olan müjdeli habere, uzak yollardan gelecek olan misafire yorumlanır. Rüyada cephede savaşmak olumsuz olarak ta korkuya olmasına, üzücü bir durumla yüz yüze gelineceğine, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, sıhhatin bozulacağına, fukaralığa yorulur.

Rüyada Savaş Kaybetmek

Rüyada savaş kaybetmek; hayırlı bir rüya olmayı, kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara, aldığınız kararlar ve yaptığınız işlerde hüsrana uğramaya, üzücü bir haber alıp hayatınızın alt üst olacağına, hastalıklara ve kötülüklere yorumlanır. Rüyasında savaşta kaybettiğini gören kimse iş hayatında rakiplerine karşı zayıf kalarak onların yanında yok olacağına, maddi anlamda büyük zarara uğrayacağına, iftira ve gerçeği olmayan suçlamalarla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Rütbeli Asker Görmek

Rüyada rütbeli asker görmek; farklı şekiller de dile getirilir. rüyada askerin savaş halinde hazırlandığını görmesi hurafeye inan kişilerin olduğuna fakat sayılarının kayda değer olmadığına, askerlerin az olması galibiyet elde etmeye, ülkesine asker girdiğini görmek o yerde yağışın bol olacağına delalet eder.

Rüyada Osmanlı Ordusu Görmek

Rüyada Osmanlı ordusu görmek; size karşı kötülük yapmak isteyen, düşmanlarınıza karşı zafer elde etmenize, ailenizle olan bağlılığınızın artarak her zorluğa göğüs görmeye, alacağınız maddi destek sayesinde kısa zaman da hayalini kurduğunuz işinizi gerçekleştireceğinize yorumlanır.

Rüyada Ordu Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada ordu görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren ordu rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Ordu  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada ordu görmek ya da orduya katılmak; işlerinizde düzene girmeye, hayırlı  haberler almaya, karşınıza çıkacak olan kısmetin izle dünya evine girmeye işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.