Rüyada “ Örgü ” Görmek

Örgü
Rüyada örgü örmek rüya sahibini aydınlıkta ve esenlikte olmaya, mutlulukla yaşamaya işaret eder.

 Rüyada Örgü Örmek; Rüyada örgü örmek rüya sahibini aydınlıkta ve esenlikte olmaya, mutlulukla yaşamaya işaret eder. Rüyada örgü örmek aynı davaya baş koyan ve aynı yolda savaşan kişilere de yorumlanır. İş ortaklığı olarak da değerlendirilir. Rüya sahibinin iş hayatında topluluk içinde bir işe imza atarak yapmış olduğu işte önemli bir konuma imza atacağına işarettir Farklı olarak ta örgü örmek birliğe ve beraberliğe işarettir.

Rüyada Birinin Örgü Ördüğünü Görmek;  Rüyada birinin örgü ördüğünü görmek  Rüya sahibinin hayatındaki meydana gelecek olan güzel yeniliklere ve değişikliklere tabir edilir. Rüya sahibi iş hayatında yeni  değişikler yaparak kendini maddi ve manevi yönden huzura erdirecektir. Aynı zaman da iş hayatında yapmış olduğu değişiklik rüya sahibinde kalıcı  bir ömür sürecek bir bağlılık oluşturacaktır.

Rüyada Örgü Sökmek; Rüyada örgü sökmek  Rüyasında örgü söktüğünü gören kişi hiç beklemediği bir haber alacak ya da olay yaşayacak ve şoka girecektir. Rüya sahibini üzüleceği günler bekliyor demektir. Rüya sahibi iş hayatında ve özel hayatında kopuklar yaşayarak sıkıntılara girecektir.

Rüyada Kazak Örmek; Rüyada Kazak örmek hayra işarettir.Rüya sahibinin  yapmış olduğu hayırlara vesile olarak görülür.Rüya sahibi yapmış olduğu yardımlar la Allah katında huzura ermiş kendini manevi anlamda huzurlu hissetmiş olur.

Rüyada Örgü Almak; Rüyada örgü almak rüya sahibinin  çok zengin olacağına  işarettir. Rüyada örgü almak bolluk ve bereket demektir. Borçların ödenmesi ve sağlık sorunlarının ortadan kalkması olarak da ifade edilir.Rüyada örgü görmek hayatınızda olacak olan bir takım karışık duyguların gün yüzüne çıkacağı ve zorluklar yaşansa da güzel duyguların içine gireceğinize ve hayırlı haberler alıp ailenizle ilgili doğru kararlar verileceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.