Rüyada “ Orman ” Görmek

Orman
Rüyada orman görmek meslek hayatında başarılı olmaya, yükselmeye ve iyi bir ticaret ehli olmaya delalet eder. Rüyada kuşların cıvıldaştığı, ağaçların çiçekler açtığı, huzurlu ve dingin bir orman görmek kısmet olarak tabir edilir.

Rüyada Orman Görmek; Rüyada orman görmek meslek hayatında başarılı olmaya, yükselmeye ve iyi bir ticaret ehli olmaya delalet eder. Rüyada kuşların cıvıldadığı, ağaçların çiçekler açtığı, huzurlu ve dingin bir orman görmek kısmet olarak tabir edilir. İnsanın girmediği, ağaçların ve çimenlerin kuruduğu kötü bir orman görmek kişinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağı aynı zamanda da kazancının azalacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada orman görmek  ahali içinde sözü dinlenen, arkası sağlam ve varlıklı birine işaret eder. Rüya sahibi böyle bir kişi ile kendisine hayırlı gelecek bir girişimde bulunacak demektir. Varlıklı bir kişi rüyasında orman görürse kendisini küçük düşürecek bir şey yapacaktır. Gariban bir kimse rüyasında orman görürse rızkı artacak, geçim sıkıntısından kurtulacaktır.

Rüyada Ormanda Gezmek; Rüyada ormanda gezmek güzel kısmete, kazancın bereketli olacağına, ferahlığa, karlı yatırımlar yapacağına, paraya gelecek artışa, alın teriyle elde edilen zenginliğe, sevince kavuşmaya, zenginliğe, şana erişileceği ne, sağlığa, faydalı uğraşlar yapacağına yorulur. Rüyada ormanda gezmek ayrıca sıkıntıya yaşantıya, sıkıntıya düşmeye, hoşnutsuz duruma düşmeye, kötü niyetli bir kişiye, sağlığın bozulacağına delalet eder.

Rüyada Ormanda Kaybolmak; Rüyada ormanda kaybolmak  sağlıklı bir ömre, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, imrenilen kuvvete ulaşmaya, varlıklı yöneticiye, kazanca gelecek fazlalığa, şana sahip olunacağına, gönül ilişkilerinde feraha, faydalı uğraşlara, becerili bir kişiye, imrenilen bir başarıya, bir kaç hafta içinde duyulacak sevindirici habere delalettir. Rüyada ormanda kaybolmak  olumsuz yorum olarak istenmeyen bir sorunla yüzleşileceği ne, rahatı yitirmeye, çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceği ne, korkuya gerçekleşmesine, düşmanlıktan emin olunacağına delalettir.

Rüyada Orman Yangını Görmek; Rüyada orman yangını görmek  iyi değildir geçim sıkıntısına ve yokluk çekmeye işaret eder. Rüyasında bir ormanın yandığını gören kişi parasız ve zor günler geçirecektir. Rüyada orman yangını görmek kötü niyetli bir kişi eliyle zarar görmeye, zora düşmeye, üzüntü verecek problemle yüz yüze gelineceğine, iş kaynaklı huzursuzluğa, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada Orman İçinde Ev Görmek; Rüyada orman içinde ev görmek yararlı uğraşlar yapacağına, duygusal külfeti olan dosttan uzaklaşmaya, imrenilen bir kazanca, ferahlamaya, sözlerin tutulacağına, merhametli evlada, alın teriyle elde edilen paraya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sevince kavuşmaya, işte mevkiye yükseleceğine, beceri sahibi bir kişiye yorulur.

Rüyada Ağaç Kesmek; Rüyada ağaç kesmek kişinin kötü yollara yöneleceğine, Allah yolundan ayrılacağına işaret eder. Rüyada ağaç kestiğini gören kişinin; huyu suyu değişir, kendine zarar verecek insanlarla birlikte olmaya başlar, onlara uyup kötü işler yapmaya başlar, çevresi tarafından da saygısını yitirir, olmadık işler yaparak hem maddi hem manevi zararlara girer, bütün güvenilirliğini kaybeder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.