Rüyada “ Örtünmek ” Görmek

Örtünmek
Rüyada örtünmek güzel sözlü, tatlı dilli ve anlayışlı bir yöneticiye, müdüre ya da amire işaret eder.

Rüyada Örtünmek; Rüyada örtünmek güzel sözlü, tatlı dilli ve anlayışlı bir yöneticiye, müdüre ya da amire işaret eder.Aynı zamanda hayırlara delalet eder.Rüya sahibi çevresindeki kişilere karşı gayet düzgün sevecen haliyle bilinir kimseye karşı kalp kırmayan her şeyi olduğu gibi kabul eden duygusal bir yapıya sahip insanlardır.

Rüyada Başını Örtmek; Rüyada başını örtmek rüya sahibinde inancı sabrı hırsı çalışkanlığı ile gösterilmektedir.Rüya sahibi hırsı ve azmi ile iş hayatında makam ve kıdem yönünden yükselmiş ileriye dönük olumlu adımlar atmıştır.Aynı zamanda başını örtmek dini yönden de kişiye farz olarak ta görülür.

Rüyada Kapanmak; Rüyada kapanmak dinde ve ahlakta güzelliğe ve olgunluğa erişmeye,huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşmaya, muhafazakar bir anlayışla yaşamaya ve uzun bir ömre işaret eder. Rüya sahibi aynı zamanda aile hayatında da bir ömür mutlu yaşayacak olup çocuklarından hayır görecektir.

Rüyada Tesettür Görmek; Rüyada tesettür görmek kız çocuğunu temsil eder. Ailesinin adına leke sürdürecek şeylerden kaçınan, hak yolunu takip eden, nefsine hakim, eline, beline ve diline sahip olmayı bilen bir bayan ile açıklanır.Rüya sahibi kendisini hak yoluna adamış çevresindeki yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılarak insanlara karşı mesafe koymayı bilen kişi olarak bilinir.

Rüyada Tesettür Giymek; Rüyada tesettür giymek rüya sahibinde huzura güzelliğe ahlaka ermek olarak delalet edilir. Rüya sahibi kendini Allah yoluna adamış onun yolunda gitmeyi kendine benimsemiştir . Aynı zamanda tesettür giymek iş hayatında makam ve mevki yönünden yükselmeye işarettir.

Rüyada Tesettürlü Birinin Açıldığını Görmek; Rüyada tesettürlü birinin açıldığını görmek rüya sahibinde ayrılıklara kopuklara işarettir. Rüya sahibi iş hayatında ve sosyal hayatında doğan olumsuzluklardan dolayı kopuklar yaşayacaktır bu kopuklar ayrılıklara sebep olacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.