Rüyada “ Örümcek Ağı ” Görmek

Örümcek Ağı
Rüyada örümcek ağı görmek neye delalet eder. Rüyada örümcek ağı görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada örümcek ağı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek ; yoldan sapmış,  suçlu kimseye işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir örümceği öldürdüğünü görmesi o kimsenin evinden cenaze çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen örümcek ağı aynı zaman da kişinin hanesiyle yaşadığı sorunlarına işaret edip çevresinde yakınlık gösteren kişilere karşı dikkatli olmasına, ailesi arasında olup biten olayları herkese anlatmamasına aksi halde kırgınlıkların ve tartışmaların hiç son bulmayacağına işaret eder.

İslami Tabire Göre rüyada örümcek ağı görmek; rüyayı gören kimsenin hastalıklardan, kötülüklerden ve yaşadığı aksiliklerinden kurtularak rahata erip huzur bulmasına yorumlanır.

Diyanet Tabirine göre rüyada örümcek ağı görmek; yoldan sapmış,  suçlu kimseye işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir örümceği öldürdüğünü görmesi o kimsenin evinden cenaze çıkacağına yorumlanır.

İmam Nablusi’ye göre rüyada örümcek ağı görmek; hak yolundan sapmaya, günah işlemeye, çevresine kötülük salmaya, insanlar arasında iki yüzlülüğe, kul hakkı yemeye işaret ederken bu rüyayı gören kimseler genel olarak iyiye güzele önem vermeyip hırsları uğruna yaşamayı tercih eden kimselere yorumlanır.

Cabir ül-Mağribi’ye göre rüyada örümcek ağı görmek; dini vazifelerini yerine getiren, hayatının büyük bir bölümünü ibadete adamış kişiye işaret ederken değer taraftan dini istismar eden muska, büyü tarzı işler yapan, çalışmayı sevmeyen kişilere işaret eder.

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek; rüyayı gören kimsenin kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, dinden kurandan uzaklaşıp, inancının zayıflayacağına, hayatının geri kalan yıllarını sadece kötülük yaparak insanların haklarını yiyerek, haram mal elde ederek geçireceğine işaret eder. Rüyada örümcek ağı temizlemek, art niyetlere, kötü duygu ve düşüncelere tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Bozmak

Rüyada örümcek ağı bozmak; kişinin bozuk olan hayatının normal hal alıp düzeye çıkacağına, gireceği bir işte büyük kazançlar elde edip maddi anlamda bolluğa ereceğine, büyük bir projeye imza atacağınıza aynı zamanda farklı ortamlarda bulunup hayatınıza yeni giren kişilerle iş ortaklığı kuracağınıza yorumlanır.

Rüyada Örümcek Ağı Süpürmek

Rüyada örümcek ağı süpürmek; hayırlı bir rüya olmayıp rüya sahibinin saf, iyi niyetli hallerinin dışına çıkarak yanlış yollara sapıp yanlış kişilerle bir araya geleceğine yaptığı işlerle hem ailesinin hem de kendisini küçük düşürüp insanlar arasında ezilmelerine sebep vereceğine, kişinin kötü davranışları yüzünden ailesiyle sorunlarda yaşayıp tartışmalar ve kırgınlıkların hiç eksik olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek; çok çalışıp, ter döktükten sonra ödüllendirileceksiniz. Rüyada örümcek ağı görmek mutlu ve yıkılması mümkün olmayan emin bir yuvanız olacağı anlamına gelir. Rüyada örümcek görmek aynı zaman da iki farklı şekilde yorumlanır. Bir taraftan dini vazifelerini yerine getiren, hayatının büyük bir bölümünü ibadete adamış kişiye işaret ederken değer taraftan dini istismar eden muska, büyü tarzı işler yapan, çalışmayı sevmeyen kişilere işaret eder.

Rüyada Örümcek Sokması Görmek

Rüyada örümcek sokması görmek; rüya sahibinin hayatına giren bir kişinin varlığından büyük zarar göreceğine bu kişi yüzünden düzenli giden hayatının alt üst olup gerek hane içinde gerekse sosyal hayatında yakın dostları kalmayacağına yaptığı yanlışların farkına varıp kendini affettirmeye çalışacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.