Rüyada “ Otel ” Görmek

Otel
Rüyada otel görmek rüya sahibinin hayatta alacağı övgü dolu sözlere ve dualar ile göreceği itibara işaret eder. Bu kişi ileride ailesine gurur verecek bir iş ile meşgul olabilir. Otel odası görmek göçebe olan kimselere de tabir edilir.

Rüyada Otel Görmek; Rüyada otel görmek rüya sahibinin hayatta alacağı övgü dolu sözlere ve dualar ile göreceği itibara  işaret eder. Bu kişi ileride ailesine gurur verecek bir iş ile meşgul olabilir. Rüyada otel gören kişi çalışırken bir yere bağlı kalmıyor, işini gezerek yapıyor ve devamlı olarak farklı yerlerde bulunarak çalışıyor demektir. Rüyada otel görmek rüya sahibinin doğal ve tarihi yerlerde gezmeyi seven bir kişi olduğu anlamına da gelir.Rüyasında otel gören kişi hayatını sağlıklı olarak ve mutlu bir şekilde, maddi açıdan rahat ve ferah içinde geçirecek demektir. Rüya sahibi iş hayatında hırslı bir kişiliğe sahiptir ve başarıya ulaşır. Rüyasında otel gören kişi her istediği şeyi yapabilen ve kafasına koyduklarını gerçekleştiren bir insan olarak tanımlanır. Ayrıca rüyada otel görmek rüya sahibinin övgüyle anılmasına ve aldığı dualarla saygı görmesine, ailesinin gurur duyacağı bir iş yapmasına da tabir edilir.

Rüyada Otel Odası Görmek; Rüyada otel  odası görmek rüya sahibinin farklı kişilerle beraber olarak iş konusunda çeşitli anlaşmalar üzerinde duracağına işaret eder. Otel odası görmek göçebe olan kimselere de tabir edilir. şana ulaşmaya, imrenilen bir eşe, becerili bir kişiye, huzura ermeye, sevinmeye, dünyalığa gelecek bolluğa, mutluluğu bulmaya, yağmura, memuriyette makama geleceğine, sözlerin yerine getirileceğine, iyi geleceğe delalettir. Bazen de Rüyada otel  odası görmek maddi zorluğa, ticaret alanında sıkıntıya, hilekar düşmana, can sıkıcı bir duruma düşmeye, çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceği ne işaret eder.

Rüyada Otel İnşaatı Görmek; Rüyada otel inşaatı görmek  mal varlığına gelecek berekete, iyi uğraşlara, şana kavuşulacağına, birikmiş servete, işte mevkiye ulaşılacağına, sevinmeye, eşiyle eğlenmeye, mutluluk dolu günlere, yeminini tutacağına yorumlanmaktadır. Olumsuz olarak ta rüyada otel inşaatı görmek sırların açığa döküleceğine, düşmanlık görmeye, sıkıntı yaşamaya, sağlığın yitirileceği ne, yalancı bir tanıdığa yorulur.

Rüyada Yanmış Otel Görmek; Rüyada yanmış otel görmek getirili yatırımlar yapacağına, özlemi duyulan bir başarıya, vefakar dosta, kazanca gelecek fazlalığa, hünerli bir kişiye, taleplerin hayata geçeceğine, zenginliğe, temiz zenginliğe, bir kaç hafta içinde alınacak iyi havadis öğrenmeye, yüksek gelire, eli açık tanıdığa delalettir. olumsuz olarak ta rüyada yanmış otel görmek rahatı kaybetmeye, sağlığın kötüleşeceğine, iş nedeniyle huzursuzluğa, kötülükten emin olunacağına, değer kaybetmeye delalettir.

Rüyada Otelde Çalışmak; Rüyada otelde çalışmak ticari getirisi yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına,  istenilen bir kazanca, uzun ömre, güzel uğraşlara, devlette mevkiye ulaşacağına, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, alın teriyle elde edilen mala, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye yorulur. Ayrıca Rüyada otelde çalışmak korktuğundan emin olmaya, rahatının kaçacağına, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzleşileceği ne, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya delalet eder.

Rüyada Otel Sahibi Olmak; Rüyada otel sahibi olmak rüya sahibinin meslek değiştireceği ve artık belli bir yerde, düzenli olarak ikamet edeceği ile  tabir edilir. Rüyasında otel sahibi olduğunu gören kişinin büyük de bir hayali vardır diye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.