Rüyada “ Otobüse Binmek ” Görmek

Otobüse Binmek
Rüyada otobüs binmek neye delalet eder. Rüyada otobüs bindiğini görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada otobüs binmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Otobüse Binmek

Rüyada otobüse bindiğini görmek; olumlu olduğu kadar olumsuz şekilde de tabir edilir. içi dolu otobüse binmek  toplu olarak bir aktiviteye katılmaya, yakın zaman da müjdeli haber almaya yorumlanırken kendini otobüste tek olarak görmek ise yaptığınız bir takım hatalar yüzünden çevrenizdeki dostlarınızı kaybedip yalnız kalacağınıza, sizi seven insanları tek tek kaybedeceğinizi yorumlanır.

Rüyada Otobüsle Yolculuk Yapmak

Rüyada otobüsle yolculuk yapmak; farklı şekillerde dile getirilmiştir. Yolculuğa hazırlandığını görmek, hayırlı bir işe vesile olmaya, yola çıkmak maddi ve manevi anlamda bolluğa ermeye, uzak bir yola gitmek; kişinin dini duygularının zayıflığına, yapılan yolculuktan döndüğünü görmek ise kişinin başladığı bir işte başarı sağlayıp amacına ulaşacağına, maddi anlamda bolluğa ereceğine, hane içinde ölüm haberine yorumlanır.

Rüyada Yanlış Otobüse Binmek

Rüyada yanlış otobüse binmek; kişinin iş hayatı ve aile hayatında dikkatsiz bilinçsizce davranışları yüzünden kırgınlıkların yaşanıp tatsız olayların vesile olacağına, sinirli yapısı yüzünden herkesten tartışıp kendisini onu seven insanlardan soğutacağını ancak kısa sürede yapılan hataların ve yaşanan kalp kırıklıklarının telafi edileceğine, gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına katılıp coşa cağına yorumlanır.

Rüyada Otobüs Kullanmak

Rüyada otobüs kullanmak; rüyayı gören kimsenin kısmet kapılarının sonuna kadar açık olup yaptığı her işte bol kazanç ve bereket elde edeceğine, ailesinden gördüğü destek sayesinde kısa zaman da kendisini göstererek iş hayatında mevki ve makam yönünden yükseleceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da iki şekilde dile getirilir. Rüyasında bozuk yolda otobüs sürdüğünü görmek; zor zahmetli işlere girip bu işlerde kurtuluş aramaya, uzun ve geniş güzel yolda otobüs sürmek; kısmet kapılarınızın açık olup her alan da başarı elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kalabalık Bir Otobüse Binmek

Rüyada kalabalık bir otobüse binmek; kişinin tüm sevdikleriyle beraber kısa süreli tatil amaçlı bir seyahate çıkacağına, bu turda mutlu huzurlu dakikalar yaşayıp hayatının tadını kısa sürede olsa yaşayacaklarına yorumlanır. Rüyasında kalabalık bir otobüse binen kimse yakın zaman da müjdeli bir haber alacak, hayatı kısa sürede değişip renklenecektir.

Rüyada Çift Katlı Otobüse Binmek

Rüyada çift katlı otobüse binmek; istenmeyen bir olayla yüzleşileceği ne, ele geçen kazancın günden güne azalacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre ayrılıkların olacağına işaret edilir.

Rüyada Ailece Otobüse Binmek

Rüyada ailece otobüse binmek;  rüya sahibinin sevdikleriyle ibadet amaçlı hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculukta huzura ereceğine yorumlanır.  Bu rüya aynı zaman da kişinin farklı ortamlar yabancı insanlarla bir araya gelip aynı amaca ilerleyeceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alıp girdiği bu işte mutlu huzurlu bir şekilde ayrılacağına, bununla birlikte çok yakın da hayırlı bir evliliğe vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Otobüs Kaçırmak

Rüyada otobüs kaçırmak; dert, sıkıntı ve sorunların artmasına çıkış kapısı aramanıza, ailenizde ve çevrenizde size yardım eden kimseyi bulamayacağınıza, elinizde ki fırsatları tek tek kaçıracağınıza, pişmanlık dolusu bir hayat yaşayacağınıza yorumlanırken bu rüya olumlu olarak ta yıkılan hayallerin yeniden kurulacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, verilen kararların doğruluğu sayesinde bir ömür mutlu güzel yaşantınız olacağına yorumlanır.

Rüyada Otobüse Binme’nin Psikolojik Anlamı

Rüyada otobüs bindiğini görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren otobüs binmek rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Otobüs  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada otobüs görmek ya da otobüse binmek; genel olarak yorumlandığında hem ayrılığa hem de bir araya gelmeye kırgınlıkların son bulmasına yorumlanır. Görülen otobüs rüyası şekline göre farklı şekilde yorumlanır. İçi dolu görülen otobüs kalabalık eğlenceli bir ortamda bulunmaya işaret ederken içi boş tek tük insanların olduğu otobüs görmek ise haksız bir yalana maruz kalmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Yiğit aslan dedi ki:

  Merhaba hayırlı günler sitenizi yeni gördüm rüya yorumlarınız dikkat çekici gerçekten benim rüyam şu şekilde rüyamda eşim ve çocuklarımla otobüste yolculuk yaparken otobüsün kaza yaptığını gördüm çocuğum yerde kan revan içindeydi onu kurtarmaya çalışırken insanlar beni çekiyor kurtarmamı engelliyorlar dı bağırarak ter içinde uyanmışım

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Yiğit bey rüyada otobüsle yolculuk yaptığını görmek, farklı şekillerde dile getirilmiştir. Yolculuğa hazırlandığını görmek, hayırlı bir işe vesile olmaya, yola çıkmak maddi ve manevi anlamda bolluğa ermeye, uzak bir yola gitmek; kişinin dini duygularının zayıflığına, yapılan yolculuktan döndüğünü görmek ise kişinin başladığı bir işte başarı sağlayıp amacına ulaşacağına, maddi anlamda bolluğa ereceğine, hane içinde ölüm haberine yorumlanır. Rüyada görülen kaza ise hane içinde hastalıklara, maddi ve manevi sıkıntı çekmeye, fikir ayrılıklarına düşmeye yorumlanır.

 2. yaşar bayram dedi ki:

  hayırlı günler. rüyamda eski bir otobüsteyim. Şoför ile konuşuyorum ama ne konuştuğumu şuan hatırlamıyorum. otobüsten ineceğim zaman bakıyorum kapıya yakın koltukta oğlum oturuyor. Bir kaç kelime de onunla konuşuyorum. Daha sonra ikimizde o eski otobüsten iniyoruz. biraz dinlenip hava alıp tekrar oğlum ile aynı otobüse biniyoruz. yine bir müddet yol aldıktan sonra iniyoruz ve otobüsün bagajında çiçek saksısı ve içinde toprak var. elime nereden geçti bilmiyorum. karanfil filizlerini o saksıya dikiyorum. birazda suluyorum ve hepsi yetişiyor. mutfak tezgahının altına koyuyorum orada büyümeye devam edip çoğu kırmızı olmak çiçek açıyor bir tanesi içi beyaz dışı kırmızı renkli üç tanesi de koyu bordo renkli açıyor.
  bu eski otobüs ve gölgede yetişen hemen çiçek açan karanfil rüyamı yorumlarsınız memnun olurum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Yaşar bey rüyada eski otobüs görmek, yakın arkadaşlarınızla aranızda yanlış bir anlaşılma yüzünden tatsızlık olacak haksız bir şekilde suçlanacaksınız. Ayrıca otobüs görmek kısa ve uzun süreli yolculuk yapmaya işarettir. Otobüs rüyası yol anlamına gelir . Rüyayı gören kimse uzun bir yolculuk halinde kendini görmüş ise haksız bir yalana maruz kalacak, içi dolu otobüs ile yolculuk yaptığını görüyor ise kalabalık eğlenceli bir ortamda bulunacak demektir. Rüyada otobüs görmek aynı zaman da rızk, kısmet, hayır getirecek amellere işaret eder. Görmüş olduğunuz renkli açan karanfiller ise gerçek yaşamda olduğu gibi, rüyalarımızda da çiçekler güzelliğin, cazibenin, sıcak duyguların, sevginin ve gençliğin simgesidir. Rüyalarınızda gördüğünüz pembe, beyaz ve mor rengin bütün tonlarında çiçek açmış Açelya, en belirgin anlamda, içten ve sıcak dostlukların ifadesidir. Aynı zamanda, yeni sosyal çevrelere gireceğinizi ve çevrenizin genişleyeceğini de haber veriyor olabilir.

 3. irfan yılmaz dedi ki:

  ruyamda okula gidiyordum yanliş otobuse binebildim uyandim