Rüyada “ Oynamak ” Görmek

Oynamak
Rüyada oynamak görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada oyun oynamak görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Oynamak Görmek

Rüyada oynamak görmek; rüya sahibinin dini duygularının zayıf olmasına ibadetlerini yapmaktan yoksun harama yönelen bir kişi olduğuna yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler genel olarak sadece bu dünyada kendisi için yaşayan başkalarına yardım etmek yerine zayıf insanların sırtlarından geçinmeyi fırsat bilen bencil, kötü niyetli kişilere yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre ise, bu rüya düşmanlarınızın hilelerine delalet eder. Bu hileler daha çok maddi konularla ilgilidir. Bu kimseler yüzünden gelirlerinize düşüş yaşayabilirsiniz.

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyada oyun oynamak; rüyada çocukla oyun oynamak hayırlı bir haber almaya, hane içinde mutluluğa, müjdeli haber almaya yorumlanırken oyun oynamak kişide olumlu olduğu kadar olumsuzluklara da işaret eder. Rüyasında oyun oynayan bir kimse çevresine karşı alaycı tavır takınan, insanlarla eğlenmeyi marifet sayan, kendini her zaman geri planda tutan kişilere de yorumlanır.

Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyada çiftetelli oynamak; rüya sahibinin karşılığını alacağı bir hevese kapılacağına ve hevesini yaşama şansı bulacağına işarettir. Bu rüya aynı zaman da kişinin bol kazanç getirecek maddi bolluğa erecek işlere kalkışacağına yaptığı işlerde büyük kazançlar elde edeceğine, hane içinde birlik beraberliğe ve hayatı boyunca huzura ve rahata ermeye yorumlanır.

Rüyada Çamurla Oynamak

Rüyada çamurla oynamak; hayırlı bir rüya olmayıp rüya sahibinin gerek iş hayatın da gerekse özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına bu sıkıntıların ayrılıklara ve zorluklar yaşamasına işaret eder. Ayrıca, bu dönem içerisinde art niyetli kişilerin yapabilecekleri kötülüklere karşı önlem alınması gerektiğine yorulur.

Rüyada Filmde Oynamak

Rüyada filmde oynamak; rüya sahibinin iş hayatında büyük başarılara imza atacağına yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine, herkes tarafından itibar gören, imrenilen ve özenilen bir kimse olmak istediğine, göz önünde olmayı sevdiğine ve bundan büyük keyif duyacağına işaret eder.

Rüyada Müzikle Oynamak

Rüyada müzikle oynamak; rüya sahibinin fiziki yönden dikkat çekici bir özelliğe sahip olması sebebiyle iş hayatında ve normal hayatında dikkat çekici bir özelliğe sahip olup kısmetinin açık olacağına aynı zamanda, bu şıklık sayesinde birçok kapının kendisine açılacağına ve daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada basketbol oynamak; rüya sahibinin riskli işlere gireceğine, bu işte ciddi anlamda maddi kayıplar vereceğine, çevresiyle olan bağlarının kopup onu seven insanların uzaklaşacağına işaret ederken bu rüyayı gören kimseler genel olarak büyük hayaller peşinde koşan, kendini lider olarak gören vasıflı aklı yerinde kimselerdir.

Rüyada Futbol Oynamak

Rüyada futbol oynamak; rüyayı gören kişinin kazanmış olduğu zaferi ve başarısı olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler aldığı kararları doğru hareket eden, yaptığı işlerde duygularıyla hareket etmek yerine mantığını kullanan ileriye dönük düşünen akıllı bilgili kimselerdir.

Rüyada Golf Oynamak

Rüyada golf oynamak; rüyayı gören kişi ucuz, çirkin ya da bayağı hiçbir şeye tenezzül etmeyen, kendini her zaman en iyisine layık gören kimse demektir. Bu rüyayı gören kimseler ufak tefek sorunlara aldırış etmeyen, rahat yaşamayı seven keyfine düşkün kişilerdir.

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyada köpekle oynamak; iyi kalpli, temiz, yumuşak huylu, insanları seven onlara yardım etmeye çalışan, gününün büyük bölümünü ibadete adayan bu dünyanın gelip geçici nimetlerine kapılmaktansa sonsuzluğa ermeyi orada huzuru bulacağına inanan mevlanın mümin kulları arasına giren temiz kalpli kişilere yorumlanır. Kişi, sevgiden yana her canlıya karşı çok bol, eli açık ve cömerttir.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak; kişinin arkadaşlarıyla topluca gideceği bir mekana ve orada gönlünce eğlenerek, içinden geldiği gibi özgürce davranabileceğine yorulur. Aynı zamanda, bu eğlenceli kişilik sayesinde etrafında birçok insanın yer alacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına alamet eder.

Rüyada Tiyatro Oynamak

Rüyada tiyatro oynamak; rüya sahibinin yaptığı işler ve aldığı kararlarda ani hareketler etmediğine akıl ve mantıklarıyla hareket ettiklerine, öfkesini ve sinirini içine attığına, çevresinde olan düşmanlarına karşı zayıf duruma düşmemeye sert görünüşlü deyim yerindeyse, kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyen kimseye işaret eder.

Rüyada Zar Oynamak

Rüyada zar oynamak; kişinin iş hayatında işlerinin açılmasının ve eski düzene gelmesinin şansa ve kısmete kaldığına, rahat geniş bir yapıya sahip yaptığı tüm işlerde akışına bırakıp fazla üstüne gitmediğine, hiç bir şeyi kendisinden daha değerli ve önemli görmediğine işaret eder.

Rüyada Toprakla Oynamak

Rüyada toprakla oynamak; rüya sahibinin çıkarları uğruna rahat yaşamak amacıyla yaptığı hayata yorumlanır. Rüya sahibi şehir dışına bir yere gidilebilir ya da daha radikal bir karar alıp bir dağ evinde, kuşla, börtü böcekle olacağı organik bir yaşama devam etmek isteyebilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.