Rüyada “ Oyuncak Bebek ” Görmek

Oyuncak Bebek
Rüyada oyuncak bebek görmek hayatı çok ciddiye almadan, hayatla dalga geçerek yaşamak anlamına gelir. Rüyasında oyuncak bebek gören kişi, mümkün olduğunca hayatın kendini üzmesine, kırmasına ya da bir yaprak misali oradan oraya savurmasına müsaade etmez.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek; Rüyada oyuncak bebek görmek hayatı çok ciddiye almadan, hayatla dalga geçerek yaşamak anlamına gelir. Rüyasında oyuncak bebek gören kişi, mümkün olduğunca hayatın kendini üzmesine, kırmasına ya da bir yaprak misali oradan oraya savurmasına müsaade etmez. Üzüntüsünü de yaşar ama her şeyi göğüslemeye ve metin olmaya hazırdır.  Rüyada oyuncak bebek görmek ayrıca kişinin çok mutlu olacağı, tüm sevenleriyle vakit geçireceği bir yerde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Oyuncak Bebek Hediye Almak; Rüyada oyuncak bebek hediye almak  şöhrete sahip olmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, kazançlı iş içinde bulunacağına, dostluklarında muvaffakıyete, istenilen güç sahibi olmaya, verimli uğraşlar yapacağına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, manevi külfeti olan tanıdıktan uzaklaşılacağı na, alın teriyle elde edilen ziynete, verilen sözün tutulacağına, mutluluğu bulmaya yorulur.

Rüyada Oyuncak Bebek Bulmak; Rüyada oyuncak bebek bulmak  şöhrete ulaşılacağına, arzu edilen kuvvete ermeye, memuriyette mertebeye geleceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, malın hayırlı olacağına, aydınlık zamanlara, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, mutluluğa, yeminin yerine getirileceğine, bol şansa, külfetsiz elde edilen kazanca işaret eder.  Rüyada oyuncak bebek bulmak olumsuz olarak ta korkuya başına gelmesine, iş kaynaklı geçim zorluğuna, sıhhatin tehlike altında olduğuna, değer kaybetmeye, düşmanlık görülmesine işaret eder.

Rüyada Oyuncak Bebek Çalmak; Rüyada oyuncak bebek çalmak mutlu olmaya, sakin bir hayatı olacağına, maddi külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, yakında duyulacak hayırlı haber almaya, üne erişileceği ne, zengin aile ferdine, sevince kavuşulacağına, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, getirili atılım gerçekleştireceğine, görgülü yaşlı adama, kolay kazanılan rızka delalet eder. Kimi zaman da Rüyada oyuncak bebek çalmak  fenalığını gizleyen yabancıya, sıhhatin tehlike altında olduğuna, maddi probleme, kötü niyetli kişi eliyle zarar görmeye, korkulanın başına gelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Oyuncak Bebek Satın Almak; Rüyada oyuncak bebek satın almak veya kendinize hediye edildiğini görmek; uzun süre pişmanlık duyacağınız bir suç işleyeceğin ize delalet eder. Aynı zaman da rüyanızda oyuncak bebek satın almak yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve mutlu etmek  için oyuncak almaya,  yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.