Rüyada “ Oyuncak Silah ” Görmek

Oyuncak Silah
Rüyada oyuncak silah görmek, kişinin günlük yaşamı içerisinde ufak olayları büyüttüğüne, kuruntuları yüzünden hayatı kendisine çekilmez yaptığına yorulur.

Rüyada oyuncak silah görmek, kişinin günlük yaşamı içerisinde ufak olayları büyüttüğüne, kuruntuları yüzünden hayatı kendisine çekilmez yaptığına yorulur. Rüya sahibinin en yakınlarına dahi şüpheci davranışlar sergilediğine, insanlara karşı aşırı güvensiz olduğuna tabir edilir. Bu durumun kişiye yakın çevresi ile ilgili büyük sıkıntılar yaşatacağına, zamanla ailesi tarafından dışlanması olarak da yorumlanır. Kişinin bu durudan ileride büyük pişmanlıklar duysa da kuşkucu yaklaşımları nedeni ile uzun bir müddet yakınları ile kırgınlık yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin tutumları nedini ile iş yaşamında da hatalı kararlar alacağına, gelecek yaşamı ile ilgili kısa sürelide olsa endişe yaşayacağına delalet eder. Gören kişiler için uyarı mahiyetinde olup, ufak ayrıntılara takılı kalmadan yaşanan olayların bütününe akmak gerekli olduğunu bildirir. Rüyada oyuncak silah görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Oyuncak Silah Görmek Nedir

Rüyada oyuncak silah görmek, rüya sahibinin yaşamındaki yersiz endişelere, günlük sorunları aşırı büyütmesine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya kararsız bir tutum içerisinde olmaya, çevrenizdeki insanlara karşı aşırı ön yargı ve güvensiz bir tutum içinde olduğunuzu bildirir. Rüyada birinin elinde oyuncak silah görüp korktuğunu görmek, iş hayatınızda tecrübeniz olmayan bir işe yönelerek, mali açıdan kriz yaşamaya ve yaşanan olumsuzluklardan yıpranmaya yorumlanır.

Rüyada Oyuncak Silah Almak

Rüyada oyuncak silah almak, kişinin yaşamında düşman ve rakiplerine karşı güçlü görünmek adına, olmadığı biri gibi davrandığına yorumlanır. Bu tutumun kişiyi korumaktan çok, sorunlar çıkaracağına işaret eder. Rüya sahibinin böyle davranarak kendisini gerçekte başarıya taşıyacak olan yeteneklerini gölgelediğine tabir edilir.

Rüyada Oyuncak Silah Bulmak

Rüyada oyuncak silah bulmak, iş ve sosyal yaşamda alınan tedbirli kararlar sayesinde başarıya kısa sürede ulaşmaya işaret eder. Gören kişiler için risk almadan, adım adım ilerlemeye, girilen işlerde en ince hesaplamaları yaparak deyim yerinde ise yaş tahtaya basılmayacağını bildirir. Rüyada kırık oyuncak silah bulmak, ufak sıkıntıların canınızı sıkacağına fakat bu durumun kısa süreli olacağına yorumlanır.

Rüyada Kuru Sıkı Tabanca Görmek

Rüyada kuru sıkı tabanca görmek, kişiye yaradan çok zarar verecek iş ve çevreye işaret eder. Bazen de yakın çevrenizde size yardım ediyormuş gibi görünüp, aslında sizi zarara sokan arkadaş çevresine yorumlanır. Bu kişinin dengesiz davranışları ve tutarsızlıkları yüzünden hataya düşebileceğiniz olarak tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.