Rüyada “ Özel Güvenlik ” Görmek

Özel Güvenlik
Rüyada özel güvenlik görmek hayırlı bir rüya olup zenginliğe ve bolluğa işaret eder. Rüyada özel güvenlik olmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Özel Güvenlik Görmek

Rüyada özel güvenlik görmek; rüyada görülen özel güvenlik iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen güvenlik silahlı ise yaptığı işlerde duygusallığa önem vermeyen işlerinde ciddi olan çalışma prensibine uyan ani kararlar vermekten çekinen ve verdiği kararlarda mantığı çerçevesinde hareket eden kişilere yorumlanır. Rüyada görülen güvenlik görevlisi silahsız ise rüya sahibinin, çevresindeki kişiler tarafından çeşitli şekillerde kontrol edilmeye çalışıldığına ve bunu yapan kişi ya da kişileri bulmazsa eğer çok zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Özel Güvenlik Görevlisi Olmak

Rüyada özel güvenlik görevlisi olmak; rüya sahibinin duygusal bir yapıya sahip yardım sever özelliği olan insanlara yardım etmekten çekinmeyen kazançlarının büyük bir bölümünü sadece hayır amaçlı kullanan iyi huylu güzel kişilere yorumlanır. Rüyada özel güvenlik görevlisi olan bir kimse iş hayatında çalışmaları sayesinde yüksek mevkilere ulaşır yaptığı başarılı çalışmalar ciddi anlamda kazanç kazanmasını sağlar ve bu kişiler genelde Allah yolunda secde eden kimselerdir.

Rüyada Bayan Özel Güvenlik Görmek

Rüyada bayan özel güvenlik görmek; özel güvenlik görmekle hemen hemen aynı yorumu içerir. Rüyasında bayan güvenlik gören bir kimse iş hayatında duygusallığa önem veren iş hayatıyla özel hayatını ayırt etmesini bilemeyen çevresinde ki insanlara fazla değer verip onlara fazla güvenen zayıf yapıya sahip insanlara işaret eder. Bayan güvenlik bazen de sıkıntıya düşerek gözlediği haysiyete, uzun süren çabaların sonunda düşlediği daha çok kazanca, duygusal külfeti olan dosttan uzaklaşmaya, çektiği zorlukların sonunda beklediği mülke yorumlanır.

Rüyada Kendini Güvenlik Görevlisi Olarak Görmek

Rüyada kendini güvenlik görevlisi olarak görmek; düşmanlığını gizleyen yöneticiye, maddi zorluğa, kötü huylu bir düşman eliyle fenalık görmeye, parasal probleme, korkuya olmasına yorumlanır. Rüyasında güvenlik görevlisi olan bir kimse yeni bir iş hayatına girer hayatını sil baştan yeniden düzene sokar bu başladığı işte geçmişte yaptığı hatalardan ders alarak daha temkinli ve dikkatli davranır.

Rüyada Güvenlik Kıyafeti Görmek

Rüyada güvenlik kıyafeti görmek; kişinin kendisine yapılan haksızlıklar yüzünden iş hayatında yaptığı çalışmalarda verimli olarak hareket edemediklerine insanların duygusuzca davranmaları yüzünden büyük zararlar gördüğüne ve kimseye güveni kalmamalarına yorumlanır. Rüyada görülen güvenlik kıyafeti Allah`ın nimetine ulaşmaya, düşmanlarının hakkından geleceğine, sorumluluk sahibi biri olacağına, zafer elde edeceğine, sorunlardan kurtulacağına, hayırlı bir haber alacağına, malda bolluğa yorumlanır.

Rüyada Güvenlik Kamerası Görmek

Rüyada güvenlik kamerası görmek; rüya sahibinin duygusal anlamda ciddi sıkıntılar yaşadığına çevresinden herkesten uzak durduğuna ve ona yardım etmek isteyen kişilere karşı sert çıkış yaptığına işaret ederken bu rüya aynı zaman da kişinin başına gelecek olan kötülüğe ve maddi anlamda sıkıntıya işarettir. Bu rüya aynı zaman da zahmetle ulaştığı şerefe, verdiği uğraşların sonunda beklediği ganimete, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu paraya, başarısızlıktan sonra beklediği toplu paraya, külfetsiz kazanılan mülke şeklinde yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.