escort alanya

Rüyada “ Paçalı Don ” Görmek

Paçalı Don
Rüyada paçalı don görmek, asil ve saygın biri olmaya, haya sahibi onur ve namusuna düşkün izzet sahibi bir kadına işaret eder.

Rüyada paçalı don görmek, asil ve saygın biri olmaya, haya sahibi onur ve namusuna düşkün izzet sahibi bir kadına işaret eder. Herkes tarafından takdir edilen, saygı duyulan tutum ve davranışları ile edepli bir kadının varlığı olarak tabir edilmiştir. Rüyada paçalı don görmek, dini vecibelerine bağlı, imanı kuvvetli dert vetasadan uzak bir yaşam sürmeye delalet eder. Görülen bu rüya kişinin her daim şansının ve bahtının Allah’ın izni ile açık olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada paçalı don görmek, gören kişi erkek ise üstün vasıfları olan, iyi ahlaklı bir eşe sahip olmasına, yada yeni tanışacağı biri ile hayatını birleştirmeye yorumlanır.  Rüyada paçalı don görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Paçalı Don Görmek Nedir

Rüyada paçalı don görmek, evine ve eşine gönül bağı ile bağlı olan anaç bir kadına işaret eder. Görülen bu rüya kişiye huzur veren, her daim destek olan hane içersinde anne yada eşe tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin sevenleri tarafından zor zamanlarında destek göreceği yakınları olmasına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya hayırlı amaleller içersinde olmaya, kişinin kadere olan inancı ile gönül ferahı içinde olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Paçalı Don Giymek

Rüyada paçalı don giymek, öğüt almaya, hatalardan ders çıkarmaya kişinin kendisine yeni bir yol çizmesine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin dini konulara yönelmesine, işlemiş olduğu günahlardan tövbe edip yeni bir sayfa açmasına delalet eder.

Rüyada Paçalı Don Almak

Rüyada paçalı don almak, kişiye huzur veren neşesine neşe katan, deyim yerinde ise hanım hanımcık biri ile tanışmaya işaret eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin önüne çıkacak iş ve sosyal yaşama dair fırsat ve imkanlara rivayet edilmiştir.

Rüyada Uzun Paçalı Don Görmek

Rüyada uzun paçalı don görmek, rızkın genişlemesinei şans kapılarının bir bir açılmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin iyi kalpli ve temiz kişiler ile tanışmasına vesiledir.

Rüyada Beyaz Paçalı Don Görmek

Rüyada beyaz paçalı don görmek, uğur olarak kabul edilmiş olup, hayırlı işler ve insanlar içersinde olmaya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya aynı zamanda bereketin ve bolluğun kişi ile beraber olmasına rivayet edilir.

Rüyada Yırtık Don Görmek

Rüyada yırtık don görmek, hayra yorumlanmamış olup, kişinin dolandırılmasına, kandırılmasına işaret eder. Gören kişi erkek ise, gönül ilişkisi yaşadığı bir hanımın kötülüklerine maruz kalması olarak da tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.