Rüyada “ Palmiye ” Görmek

Palmiye
Rüyada palmiye görmek, kişinin işlerinin yolunda olmasına kişinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada palmiye görmek, kişinin işlerinin yolunda olmasına kişinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bahtlarının açıklığına fazla çaba sarf etmeden maddi kazanımlar elde edeceğine delalet eder. Rüyada palmiye görmek, kişinin iş yaşamında gelirinin yüksek olacağına kişinin ailesine ayıracak bol vaktinin olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin aile hayatında mutluluk ve saadeti yakalayacağına eşiyle arasında sevginin artacağına yorumlanır. Rüyada palmiye görmek, şansın ve talihin sizden yana olduğuna kişinin rızkının bolluk içersinde olmasına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin tatil düşüncesi içersinde olmanıza veye yeni bir yazlık almaya yorulur. Rüyada palmiye görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Palmiye Görmek Ne Demek

Rüyada palmiye görmek, kişinin iş ve özel yaşamının çok güzel olmasına, gönül ferahlamasına ve az bir çaba ile maddi kazanımlar elde etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşiyle arasındaki sorunları çözüp sevgi ve muhabbetin artacağına delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda yazlık bölgelerde mal mülk edinmek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Palmiye Diktiğini Görmek

Rüyada palmiye diktiğini görmek, rüya sahibinin işlerini büyütüp genişleteceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi olarak rahata erince yeni bir ev almasına yada araç alması olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin küçük çaplı işleri genişletip yönetici konumuna gelmesine delalet eder.

Rüyada Palmiye Kesmek

Rüyada palmiye kesmek, kişinin geçmişinde yaşanan bir olayın kişinin tüm yaşamını etkisi altına almasına gergin ve stresli bir yaşamı olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin şans kapılarının kapalı olmasına girdiği tüm işlerden hüsranla dönmesine delalet eder.

Rüyada Palmiye Fidanı Almak

Rüyada palmiye fidanı almak, kişinin kendi çaba ve emekleriyle bir yerlere gelme çabası içersinde olan kişinin yaşça büyük birinden destek almasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yanında çalışacak kişilerin olacağına ve onlara iş imkanı sağlaması olarak da rivayet olunur.

Rüyada Palmiye Ağacı Görmek

Rüyada palmiye ağacı görmek, rüya sahibinin huzurlu bir yaşama sahip olacağına önemli bir sağlık problemi yaşamayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gönül işlerinin yoluna gireceğine mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.