Rüyada “ Papağan ” Görmek

Papağan
Rüyada papağan görmek genel olarak güzel olan şeylere delalet eder. Papağan hem kadını hem de erkeği simgeler. Rüyada bir erkek renkli papağan görürse neşeli, esprili, insana keyif veren bir kimseyle karşılaşacak ve onunla güzel bir aşk ilişkisi yaşayacak.

Rüyada Papağan Görmek; Rüyada papağan görmek genel olarak güzel olan şeylere delalet eder. Papağan hem kadını hem de erkeği simgeler. Rüyada bir erkek renkli bir papağan görürse, çok yönlü, zekası gelişmiş, neşeli, esprili, insana keyif veren bir kimseyle karşılaşacak ve onunla güzel bir aşk ilişkisi yaşayacak. Bir kimsenin rüyasında bir papağan görmesi; o kişinin kısa süre sonra bir ahbabından veya sevdiği bir hanımdan (erkekten) sevindirici bir haber alacağına işaret eder. Rüyasında konuşan  papağan görmek  bir kimsenin rüyasında  konuşan papağan görmesi o kimsenin sevmekte olduğu genç bir kızdan (genç bir delikanlıdan) cesaret ve ümit verici mektuplar alacağına yorumlanır. Rüyada papağan satın almak bir kimsenin rüyasında bir papağan satın aldığını görmesi; o kimsenin güzel bir hanımla (erkekle) arkadaşlık kuracağına, kişinin Ayağında bir papağanı Azad ettiğini görmesi; o kimsenin yakınlarından büyük bir yardım görerek, sarsık olan maddi durumunu düzelteceğine eder. Rüyada papağan öldürmek  rüyanızda bir papağanı öldürdüğünüzü görmeniz; telafi edilmesi mümkün olmayan bir kayba uğrayacağınızı ki, bu da muhtemelen ya evladınızı veya yakınlarınızdan birisini ebediyen kaybedeceğin ize delaletle tabir olunur.

Rüyada Papağan Yakalamak; Rüyada papağan yakalamak iyi talihe, feraha kavuşmaya, verdiği sözüne bağlı olacağına, emniyette yaşamaya, mal varlığına gelecek fazlalığa, alın teriyle kazanılan ziynete, sağlıklı hayata, mutlu yarınlara, sevince kavuşulacağına, eşiyle eğlenmeye, hayırlı eşe yorumlanmaktadır.  Rüyada papağan yakalamak bazen de muhtaç duruma düşmeye, sıkıntıya yaşama, sırların açığa çıkacağına, düşmanlık görülmesine, korkulanın olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Papağan Öldürmek; Rüyada papağan öldürmek hak edilen güce ulaşmaya, ettiği yeminine sadık kalınacağına, kolay elde edilen servete, aydınlık günlere, eşiyle eğlenmeye, servete, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakıyete, sevineceğine, gelire gelecek bolluğa, verimli uğraşlar yapacağına, kısa zamanda alınacak mutlu edici haber almaya yorumlanmaktadır. Başka görüşlere göre de Rüyada papağan öldürmek saklanan sırların ortaya dökülmesine, dara düşmeye, düşmanlıktan emin olmaya, iyi hali kaybetmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna işarettir.

Rüyada Papağan Yumurtası Görmek; Rüyada papağan yumurtası görmek zenginliğe, mutluluğa, evliliğe işarettir.  Genellikle güzel bir kadınla tabir edilir. Bu kadın rüya sahibi için dürüst, güzel ahlaklı, ilim irfan sahibi bir sekreter, danışman ya da yardımcı şeklinde yorumlanır. Rüyada papağan yumurtası görmek yumurta gören bir kimse; hayalini kurduğu bir ilişkiye gireceğine, verdiği sözünü tutmaya,  dilek ve duaların kabul olacağına, şöhrete ermeye, merhametli eşe, büyük güce ulaşmaya, iyi talihe, refah dolu zamanlara delalet eder.

Rüyada Papağan Kuşu GörmekRüyada papağan kuşu görmek sevinçli haberlere, aile içindeki saadet ve iş hayatındaki olumlu gelişmelere, faydalı işler yapacağına, yüksek gelire, dostluklarında başarıya, beceri sahibi bir kişiye, şöhrete sahip olunacağına, huzur bulmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, temiz servete, sevince erişileceği ne, gelirin hayırlı olacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına delalet eder. Aynı zamanda Rüyada papağan kuşu görmek içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntıdan kurtulamayacağına, sıkıntıya düşmeye, üzüntü verecek olayla yüz yüze gelineceğine, rahatı kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Papağan Sevmek; Rüyada papağan sevmek rüyada papağan sevdiğini gören kişinin hayatı güzellik ve huzurla geçecek demektir. Rüyada papağan sevmek; gelire gelecek artışa,  gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, hayallerin gerçekleşeceğine, varlıklı insana, dostluklarında huzura, verilen sözün tutulacağına, maddi yükü bulunan insandan yakasını kurtarmaya, düşkünlükten ve acizlikten uzak durmaya, yüksek makama gelineceğine, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli haber öğrenmeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.