Rüyada “ Papatya ” Görmek

Papatya
Rüyada papatya görmek Mutluluk verecek olaylara, sakinliğe, huzura, sükunete, barışa, sevgiye, iyi niyetlere ve iyi düşüncelere delalet eder.

Rüyada Papatya Görmek; Rüyada papatya görmek Mutluluk verecek olaylara, sakinliğe, huzura, sükunete, barışa, sevgiye, iyi niyetlere ve iyi düşüncelere delalet eder.Papatya, yumuşak huylu, iyi kalpli, sevecen, herkesin iyiliğini düşünen kişiler anlamına gelir.Rüyasında papatya gören kişi yakın zamanda iş hayatında ve özel hayatında mutluluk verici bir olayla karşılaşacaktır..Aynı zamanda papatya müjdeli haber olarak ta bilinir. Kişi ummadığı anda güzel bir haberle karşı karşıya gelecektir.Bu haber kişiye maddi ve manevi anlamda bereket getirecek kişiyi huzura erdirecektir.Papatya görmenin bunlar gibi bir çok anlamı daha vardır papatya berekete huzura bolluğa esenliğe güzele işarettir.

Rüyada Papatya Toplamak; Rüyada papatya toplamak rüya sahibinin kendisi için hayır olacağı ve kendisine uğur getireceği bir olayla karşılaşacağını ve sonu da aydınlık olacağına işaret olarak gösterilir. Kişi hayırlı bir kısmete yönelmiş olup kendini sükunete çekmiştir. Aynı zamanda papatya toplamak kişinin iş hayatında da maddi anlamda bolluğa ereceğinin makam ve mevki yönünden yükseleceğinin işareti olarak görülür. Papatya toplamak görmek kadar kısmetli bereketli bir rüyadır.

Rüyada Papatya Koklamak; Rüyada papatya koklamak hayırlı dostluklara işarettir.Rüya sahibinin en zor günlerinde yanında olan maddi ve manevi anlamda onu her zaman destekleyen kendisine bir kardeş gibi yaklaşan dostlar olarak gösterilir. Rüya sahibi her ne kadar maddi anlamda sıkıntılar çekmiş olsa da böyle bir dostluğun yaşanmasından sırtını yaslanabilecek bir omuzun olmasından dolayı çok şanslı hisseder kendini Aynı zamanda papatya koklamak yeni bir işe hayata başlangıç olarak ta ifade edilir. Rüya sahibi kendisine bir çıkış kapısı bulmuş olup tekrar hayata sıfırdan başlamayı düşünmüştür.

Rüyada Papatya Ekmek; Rüyada papatya ekmek rüya sahibinin gerçekleştirmek istedikleri idealleri ve hedefleridir. Ayrıca rüyada papatya ektiğini gören kişinin içinde bulunduğu meşakkatli durumdan da kısa sürede kurtulacağı, güzel ve mutlu günler yaşayacağı yorumu yapılır. Papatya ekmek kişinin iş hayatında yaptığı değişiklerle ifade edilir.Rüya sahibi yeni bir iş hayatına yönelmiş olup  başarı sağlamak için uğraş vermektedir. Bu uğraş rüya sahibinde mutlu sonuçlara ermesini sağlayacaktır.

Rüyada Papatya Almak; Rüyada papatya almak papatya almanın birden çok farklı yorumları vardır.Bunlar Gönüllerdeki buzların erimesi, ayrı olan kişilerin kavuşması, düşmanların el sıkışıp dost olması ve birbirine sarılması yönünde tabir edilir.Papatya almak gönüllerin bir araya gelmesiyle bağdaşabilir.İnsanların birbirini kırmak üzmek yerine dost olmalarına birbirlerini sevmelerine her konuda birbirlerinin yanında olmalarına işarettir.

Rüyada Papatya Falı Bakmak; Rüyada papatya falı bakmak İki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin mazide kalan bir gönül ilişkisini unutamadığı ve hala o kişiyi düşündüğü şeklinde yorumlanırken öte yandan da rüya sahibinin olmasını çok arzuladığı bir dileği olduğu yorumu yapılır.Papatya falı bakmak kişide hem aşk anlamında hemde iş anlamında rol oynar her ikisinde de rüya sahibinde istek vardır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.