Rüyada “ Papaz ” Görmek

Papaz
Rüyada papaz görmek günah işlemeye yahut dinde olmayan ve ona sonradan katılan şeylere rağbet etmeye yorumlanır.

Rüyada Papaz Görmek; Rüyada papaz görmek günah işlemeye yahut dinde olmayan ve ona sonradan katılan şeylere rağbet etmeye, Papaz olduğunu görmek dindar kimse için iyi bir isimle anılmaya, diğerleri için durumun güçleşmesine, zillet ve korkuya yahut dar geçime delalet eder.

Rüyada Rahip Görmek; Rüyada rahip görmek , iyi bir haberin alınacağına işarettir. Rüyayı gören kadınsa, hamile kalacağına; erkekse, işlerinde başarıya ulaşacak anlamına gelir. Rüyada rahip görmek rahibin üstü başı temiz ise iyi ve dindar biri ile tanışmaya, üstü başı kirli ve çirkin ise dinsiz ve kötü biri ile karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Rahibe Görmek; Rüyada rahibe görmek eğer rahibe genç,güzel ve güler yüzlü ise; mutluluğa,paraya, ihtiyar,çirkin ve asık yüzlü ise; sıkıntıya işarettir. Rüyada rahibe görmek iffet ve namuslu olmaya dünyalığa sevince işarettir.

Rüyada Kilise Görmek; Rüyada kilise görmek İlim ve amele, takva ve Allah korkusundan ağlamaya; yalan ve iftiraya, üzüntü ve kedere, bid’at ve mahiyete, içki ve kumara düşkün olmaya, Kendini kilisede görmek Hristiyan örf ve adetlerini benimsemeye, kendi dinine hor bakmaya delalet eder.Rüyada kilise görmek imamı nablusiye göre yorumu için tıklayın…

Rüyada Kilise Çanı Görmek; Rüyada kilise çanı çaldığını görmek hayırsız biri ile dost olmaya işarettir. Bir kimsenin rüyada çan çaldığını görmesi, halk arasında batıl ve kötü bir haber ifşa etmekle tabir olunur.

Rüyada Kiliseye Girmek; Rüyada kiliseye girdiğini görmek alın teriyle kazanılan ganimete, kazançlı zamanlara, aşk hayatının yolunda olduğuna, mutlu olmaya, rızkın bereketli olacağına işarettir.

Rüyada Ayin Görmek; Rüyada ayin yaptığını görmek rüyayı gören şahsiyetin farklı dinlere mensup olması durumunda iyilik, güzellik, tanrıya yakınlık ve hayır anlamına gelen bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Papaz Olmak; Rüyada papaz görmek rüyayı gören kişinin makbul olmayan şeylere eğilim göstereceğine, doğruluğunun ispatının bulunmadığı gerçekleri benimseyeceğine böylece inancına ters düşecek adımlar atmış olacağına rivayet edilir.

Rüyada Papazla Konuşmak; Rüyada papazla konuştuğunu görmek getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, külfetsiz kazanılan mala, karlı girişimler içinde bulunacağına, yetenekli bir kişiye, temiz nimete işarettir.

Rüyada Papaz Öldürmek; Rüyada papaz öldürdüğünü görmek  sevineceğine, hayırlı işler yapacağına, tez zamanda duyulacak mutlu edici haber duymaya, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine işarettir.

Rüyada Ayin Yapmak; Rüyada ayin yaptığını görmek  rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinden vazgeçeceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına ve olgun tavrını bırakarak, deyim yerindeyse dişe diş, kana kan mantığını benimseyeceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.