Rüyada “ Para Saymak ” Görmek

Para Saymak
Rüyada para saymak, gerçek anlamına yakın bir tabir ile yorumlanan bu rüya, beklenti ve isteklerin bir bir gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada para saymak, gerçek anlamına yakın bir tabir ile yorumlanan bu rüya, beklenti ve isteklerin bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Hayallerinizin gerçekleşmesine, arzu ve amaçlarınızın yakın bir zaman da sonuçlanacağına rivayet edilir. Sorun ve sıkıntıların giderileceğine, maddi ve manevi anlamda rahata ermeye işaret eder. Rüyada para saydığını gören kişi, iş yaşamında karlı sonuçlar elde eder. Zenginliğe, işlerin yolunda gitmesine, size kazanç sağlayacak işlere yönelmeye yorumlanır. Başarı, şan ve şerefe, toplum nezdinde iyi bir isimle anılmak olarak da yorumlanmıştır. Kısa süreli darlıktan sonra, ele geçen maddi ferahlığa, yüzünüzü güldürecek olayların cereyan edeceğine, güzel gelişmelerin varlığına yorumlanmıştır. Rüyada para sayan kişinin, isteklerine kısa zaman içerisinde ulaşacağına, hanesinde bolluk ve bereket dolu günlerin olmasına yorulur. Rüyada para saymak ile ilgili farklı yorum ve tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Saymak Ne Demek

Rüyada para saymak ne demek sualine verilebilecek cevap, esenlik bulmaya, rahatlığa, isteklerin gerçekleşmesine yorulur. Ebu Said El Vaiz’e göre para saymak, bolluğa, sizi sıkan maddi darlıktan kurtulmaya yorumlanır. Aynı zamanda küçük girişimlerin giderek büyümesine, kazanç kapılarının bir bir açılmasına, parasal anlamda bereketli zamanlar olarak da rivayet edilir. Bazen de toplu para yada miras yolu ile elinize geçecek varlık olarak da bildirilmiştir.

Rüyada Para Saydığını Görmek

Rüyada para saydığını görmek, zafere, güç elde edileceğine, maddi olanakların günden düne artmasına işaret eder. Kişinin azim ve kararlığı sayesinde isteklerine ulaşmasına, amaçlarını gerçekleştirmesine delalet eder. İş yaşamında parmakla gösterilen biri olmaya, başarıların artmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Rüyada bozuk para saymak, ele geçen bolca para ve mülke, size yakın birinden menfaat görmeye yorumlanır. Fakirlikten kurtulmaya, şansın açılmasına rivayet edilir. Rüyada bozuk para saydığını gören kişinin, kısmeti her anlamda açılır. Olmasından ümit kesilen işlerin yararınıza sonuç vereceğini bildirir.

Rüyada Para Biriktirmek 

Rüyada para biriktirmek, girilen işlerin güzel sonuçlar vermesine, uğraşların meyvesini yeme vakti geldiğine yorumlanır. Rüyada para biriktirdiğini gören kişi, gereksiz ve müsrif davranışlarından uzaklaşarak, gelecek odaklı bir yaşam için uğraş verecek demektir.

Rüyada Kağıt Para Saymak

Rüyada kağıt para saymak, iş ve özel yaşama dair durgunluk ve kısa süreli sıkıntı yaşamaya delalet eder. Rüyada kağıt para saydığını gören kişinin işleri bir süre bozuk gitse de, yakın bir zamanda zorlukların son bulacağına, eskisinden daha güzel zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Birinden Borç Para Almak

Rüyada birinden borç para almak, kişinin emek ve çabalarının karşılığını alacağına yorulur. Borç para aldığını gören kişinin gerçek yaşamda alacaklı olduğu birinden parasını alacağı olarak da bildirilir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı görmek, eli açık ve yardımsever biri olduğunuzu bildirir. Para cüzdanı gören kişi, çevresine dair her zaman yardımcı olmaktan çekinmeye, ihtiyacı olan kişileri geri çevirmeyen biri olduğunu gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.