Rüyada “ Parmakla Bal Yemek ” Görmek

Parmakla Bal Yemek
Rüyada parmakla bal yemek, kötü ve yanlış çevreyi terk etmeye, işlerin istediğiniz süreçte ilerleyeceğini bildirir.
Etiketler:

Rüyada parmakla bal yemek, kötü ve yanlış çevreyi terk etmeye, işlerin istediğiniz süreçte ilerleyeceğini bildirir. Rüyada parmakla bal yiyen kişi, sorun ve sıkıntıları geride bırakıp, huzur ve güven içinde bir yol tutar. Aynı zamanda kişinin araştırmacı ve sosyal biri olmasına delalet eder. Gören kişi için rızkın kolay teminine, bolluk ve berekete nail olmaya yorumlanır. Ağız tadına, keyfiyete, dert ve tasadan uzak kalmaya, yaşamdan keyif almaya rivayet edilir. İslami anlamı olarak, İslam dinine uygun bir yaşam sürmeye, haramdan uzak kalıp, helale yönelmeye işaret eder. İhya yorumuna göre ise, başarılar ile dolu bir kariyere, sağlık ve zindelik içinde olmaya yorulur. Gören kişinin insanlar arasında itibar sahibi olacağına, tatlı dilli ve hoş görülü biri olduğunu gösterir. Rüya alimleri tarafından bu rüya, zorluğun peşine gelecek kolaylığa, dert ve sıkıntıdan sonra gelen huzurlu bir yaşam olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Parmakla Bal Yemek Nedir

Rüyada parmakla bal yemek, helalinden elde edilen kazanca, hasta için Allah’ın izni ile şifa bulmaya delalet eder. Aile içi sorunların tatlıya bağlanacağına, endişe ve korkulardan sıyrılmaya rivayet edilmiştir. İmam-ı nablusi’ye göre parmakla bal yemek, şifaya, borçlunun borcunu ödemesine, gönül ferahlığına, helal rızka işaret eder demiştir. Psikolojik yorumuna göre ise, yaşana zorlukların sizi ruhen yıprattığına, fakat yaşanan olumlu gelişmelerin sizi tekrar hayata bağlayacağını gösterir.

Rüyada Petek Bal Yemek

Rüyada petek bal yemek, bedenen yorulmadan elde edilecek mal ve mülke işaret eder. Bazı alimlere göre ise, istekleriniz için belli bir süre ve sabır gösterilmesi gerektiğini bildirir. Rüyada petek bal yediğini gören kişi, rahata ve konforlu bir yaşam süreceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Süzme Bal Yemek

Rüyada süzme bal yemek, helal rızka, şifaya, dert ve gamdan kurtulmaya rivayet edilir. Süzme bal yediğini gören kişi, aileden kalan bir miras elde eder yahut ganimet kazanır.

Rüyada Ekmekle Bal Yemek

Rüyada ekmekle bal yemek, gönlünce bir yaşama, mutlu bir yuvaya, anlayışlı bir eşe sahip olmaya delalet eder. Rüyada ekmeğe bal sürüp yediğini gören kişi, geçimini helalinden kazanır. Kimseye boyun eğmeden, dürüst bir yaşam sürer.

Rüyada Ekmeğe Bal Sürüp Yemek

Rüyada ekmeğe bal sürüp yemek, güce, manevi itikata, hayır yolunda olmaya tabir edilmiştir. Ayrıca gören kişi için temiz bir rızık ve fırsat eline geçeceğini bildirir.

Rüyada Yağ Bal Yemek

Rüyada yağ bal yemek, gönlündeki kişi ile evlenmeye, huzur ve mutluluğa, sorunların biteceğine yorumlanmıştır. Görülen bu rüya, şans ve kısmet açıklığı ve kederden kurtulmaya, bol kazanca nail olmaya delalet eder.

Rüyada Başkasının Bal Yediğini Görmek

Rüyada başkasının bal yediğini görmek, bu kişi ile hoş sohbet ve dostluğa işaret eder. Aynı zamanda size fayda sağlayacak dosta, zor zamanlarınızda yanınızda bulunacak kişiye rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.