Rüyada “ Pasaport ” Görmek

Pasaport
Rüyada Pasaport görmek geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya delalet edilir. Aynı zamanda Rüyada pasaport görmek hayatınızda olacak değişikliklere ve seyahate çıkacağınıza işaret edilir.

Rüyada Pasaport Görmek; Rüyada Pasaport görmek geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya delalet edilir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, maddi yükümlülüklerin ağırlaşacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına tabir edilir.Aynı zamanda Rüyada pasaport görmek hayatınızda olacak değişikliklere ve seyahate çıkacağınıza işaret edilir.
Rüyada Pasaport Çıkarmak; Rüyada pasaport çıkarmak rüya sahibinin görmeyi ve gezmeyi istediği yerler olduğuna ve ölmeden önce bu ülkelere mutlaka gitmenin hayalini kurduğuna tabir edilir. Rüya sahibi dünyayı gezme hevesi ve heyecanı içindedir, işten kalan zamanda ve eline geçen ilk fırsatta bilmediği ülkeleri ziyaret ediyor demektir. Rüyada pasaport çıkarmak kişinin iş hayatında ve çevre baskılarından biraz olsun kurtularak kendini mutlu huzurlu hissedebileceği görmediği ve bilmediği başka ülkelere güzelliklere ziyaret etmesidir.
Rüyada Pasaport Almak; Rüyada pasaport almak helal mala, sevince kavuşmaya, mutlu geleceğe, kazanca gelecek fazlalığa, huzura kavuşmaya delalet eder. Bunlarla birlikte ticari sorunlara, hilekar düşmana,değer yitirmeye, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceği ne, dara düşmeye işaret edilir. Rüyada pasaport almak rüya sahibinin hayatında bazı karmaşaların yaşanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının da kapanacağına tabir edilir.
Rüyada Pasaport Almaya Çalışmak; Rüyada pasaport almaya çalışmak Rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağına, göz yaşına ve kedere boğulacağına yorulur.İsyan etmeye, durumu bir türlü kabullenmemeye ve sanki bu zor günlerin hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesine işaret eder. Rüyada pasaport almaya çalışmak, işlerinizde bazı sıkıntıların olacağına maddi ve manevi anlamda sıkıntılara girileceğine ve bu sıkıntıları kolay kolay atlatılamayacağı na yorumlanır.
Rüyada Pasaport Kaybetmek; Rüyada pasaport kaybetmek beklenmedik bir işten iyi bir kazanç sağlayacağınıza ve maddi anlamda kısıtlı olan imkanlarınızı geliştireceğinizi yorumlanır.Olumsuz olarak ta Rüyada pasaport kaybetmek rüya sahibinin çok emek harcadığı, gece gündüz kafa yorarak üzerinde çalıştığı bir işin kendi istediği gibi sonuçlanmayacağına tam oluyor derken bir anda durmasına ve yarım kalmasına yorulur.
Rüyada Vize Almak; Rüyada vize almak Rüyasında vize aldığını gören kişi tüm sıkıntısından, derdinden, kederinden kurtulacak, gönül rahatlığına erecek, iç dünyası zenginleşecek ve güzelleşecek diye ifade edilir. Rüyayı gören kişinin içine düştüğü zorluktan tez zamanda çıkacağına, sabrının sonunda muradına ereceğine ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir.Aynı zaman da rüyada vize almak yakın bir kimsenin desteği sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulunacağına işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.