escort alanya

Rüyada “ Patates Almak ” Görmek

Patates Almak
Rüyada patates almak, rüya sahibinin geçimini alın teri ile kazanıp helal lokma için mücadele verdiğine ve bu uğurda gecesini gündüzüne katmaya işaret eder.

Rüyada patates almak, rüya sahibinin geçimini alın teri ile kazanıp helal lokma için mücadele verdiğine ve bu uğurda gecesini gündüzüne katmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin rızkının peşinde olup ailesinin geçimi için mücadele içersinde olmaya delalet eder. Rüyada patates almak, kişinin büyük heves ve iyi niyetle girmiş olduğu işlerden alnının akı ile çıkacağına tabir olunur. Görülen bu rüya hayallerine ulaşacak kadar kazanıp mutlu olmasına yorulur. Rüyada patates almak, kişinin kimseye avuç açmayan geçimini emek ve uğraş vererek kimseye boyun eğmemek olarak rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin kişinin ufakta olsa kazanımlarını doğru yatırımlar üstüne yapmasına yorumlanmıştır. Rüyada patates almak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Patates Almak Ne Demek

Rüyada patates almak, kişi için hayırlara alamet bir rüya olup kazancın helal yoldan sağlanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında huzur ve mutluluğu yaşayacağına az ve öz kazanıp kimseye muhtaç olmayacağına delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, ailesi ile huzur dolu bir yaşam süreceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Çürümüş Patates Almak

Rüyada çürümüş patates almak, kişi için üzücü ve sıkıntılı günlerin yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari hayatında büyük kayıplar yaşayacağına borçlanıp sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Görülen bu rüya aile ile aranın açılmasına, üzücü olayların yaşanıp kırılmaya tabir edilmiştir.

Rüyada Pişmiş Patates Almak

Rüyada pişmiş patates almak, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak belli bir olgunluğa ulaşmış olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kazanımları sayesinde çalışmadan da rahat bir ömür yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin erken emeklilik yaşaması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Büyük Patates Almak

Rüyada büyük patates almak, kişinin iş yaşamında büyük projelere imza atıp adından söz ettirmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin farklı iş alanlarına yönelip bir çok alanda faaliyet göstereceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yüklü miktarda para ve mülke mirasçı olması olarak da tabir edilmiştir. Görülen bu rüya şansın kişiden yana dönmesine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.