escort alanya

Rüyada “ Patates ” Görmek

Patates
Rüyada patates görmek, Mal ve nimete, birçok patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir yıla yorulur.

Rüyada patates görmek, Mal ve nimete, birçok patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir yıla yorulur. Patateslerin çürük olduğunu görmek nimetin bin kısmının elden çıkmasına işarettir. Bu rüyayı görenlerin çevresi tarafından yaptıkları ile takdir edilmeye delalet eder. Rüyada patates görmek, hayır ve berekete işlerin canlanıp kişinin maddi olarak elinin bollaşacağına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin kişiliği ve karakteri ile her daim sevilip sayılan biri olmasına rivayet olunur. Rüyada patates görmek, kişinin yaşamında güzel ve hayırlı gelişmelerin yaşanıp rızkının bollaşacağına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında bolluğa nail olmasına yorumlanmıştır. Rüyada patates görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Patates Görmek Ne Demek

Rüyada patates görmek, kişinin giriştiği işlerden alnının akı ile çıkmasına bol kazanç, mal ve paraya sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamında şans ve talihinin her daim kişiden yana olmasına yüksek kazançlı işler içersine girmeye delalet eder. Görülen bu rüya kısa zaman içersinde kişinin mal ve mülke kavuşup çok rahat bir hayat yaşaması olarak tabir edilmiştir. Aynı zamanda imrenilen bir yaşam sürmeye yorulur.

Rüyada Patates Almak

Rüyada patates almak, rüya sahibinin süpriz gelişmeler yaşamasına, alacağı müjdeli bir haber ile neşe ve mutluluk yaşamasına işaret eder. Aynı zamanda çok istediği bir şeye ulaşmak olarak da tabir olunur.

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, patates görmek gibi tabir olunup kişinin mal ve mülke ulaşmasına iş yaşamında akıllıca davranıp kısa süre içersinde adından söz ettirecek işler içersinde olmaya yorulur.

Rüyada Patates Soymak

Rüyada patates soymak, rüya sahibinin uzun süredir gönlünde olan bir dileğinin gerçekleşmesi olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin isteklerine ulaşmasına yorulur.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek, kişinin iş yaşamında arayış ve yeni girişimler peşinde olup yeni kazanç kapılarına sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin rızkının bollaşması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Patates Satmak

Rüyada patates satmak, kişi için hayırlı bir rüya olmayıp elden çıkacak mala ve paraya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında maddi zarar yaşayacağı işlere girmesine delalet eder.

Rüyada Patates Kızartmak

Rüyada patates kızartmak, kişinin özlemini duyduğu şeylere ulaşması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında istediği her şeye ulaşacak güç ve kudrete sahip olmasına yorulur.

Rüyada Patates Kızartması Yemek

Rüyada patates kızartması yemek, kişinin ailesi ile arasını açan bir kişiyi kendinden uzaklaştırmasına, hatalarından ders alıp akıllıca davranmaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin aynı zamanda sıkıntı ve sorunların bir bir çözüleceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.