Rüyada “ Patates Yemek ” Görmek

Patates Yemek
Rüyada patates yemek, rüya sahibi için çok güzel bir rüya olup kişinin maddi olarak kişinin elinin bollaşıp yatırımlar içersinde olmana işaret eder.

Rüyada patates yemek, rüya sahibi için çok güzel bir rüya olup kişinin maddi olarak kişinin elinin bollaşıp yatırımlar içersinde olmana işaret eder. Bu rüyayı görenlerin büyük miktarlarda paraya sahip olmasına kişinin bu parayı arsa yada gayrimenkul olarak değerlendireceğine delalet eder. Rüyada patates yemek, kişinin iş ve sosyal yaşamında rahat bir yaşantı süreceğine ağız adının yerinde olmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamında bolluk ve bereket içersinde olmasına şans ve  talihin kişiden yana olacağına yorulur. Rüyada patates yemek, kişinin düzelen imkanlarının hane içersine de yansımasına huzurlu bir yaşam sürmeye olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin sağlık sorunlarından kurtulup şifa bulması olarak rivayet edilmiştir. Rüyada patates yemek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Patates Yemek Ne Demek

Rüyada patates yemek, kişinin yaptıkları ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına itibar sahibi olmaya, imrenilen bir yaşam sürmek olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında mutluluğa nail olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin eşi ile arasındaki kavga ve kırgınlıkların son bulmasına eski güzel günlere dönmeye işaret eder. Aynı zamanda bol kazanç ve yeni iş alanlarına yönelmeye delalet eder.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, salih rüyalardan kabul edilip kişinin mal ve mülke kavuşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bütün bir seneyi bolluk ve bereket içersinde geçirmesine delalet eder. Rüyada çürük patates görmek, mal kaybına, ticari zarara ve hane içersindeki kırgınlıklara tabir edilmiştir.

Rüyada Patates Satmak

Rüyada patates satmak, rüya sahibinin boş hayaller peşinde olmasına, kazanma hırsı ile anlamadığı işlere yönelip zarar edeceği olarak rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin istemediği sözler duyup en yakınlarına kırılmasına işaret eder.

Rüyada Patates Almak

Rüyada patates almak, kişinin beklemediği bir anda eline geçecek mal ve mülke kavuşması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin mevki makam sahibi olup güç ve kudrete nail olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hayra ve berekete işaret eder.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek, kişinin akıllıca yaptığı yatırımlar sayesinde kısa süre içersinde büyüyüp iş alanını genişleteceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin aynı anda farklı iş alanlarında bol kazanç sağlamasına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.