Rüyada “ Patlıcan ” Görmek

Patlıcan
Rüyada patlıcan görmek, tasa ve üzüntü içinde olmaya, son zamanlarda yaşanacak sorunların kişinin canını sıkacağına tabir edilir.

Rüyada patlıcan görmek, tasa ve üzüntü içinde olmaya, son zamanlarda yaşanacak sorunların kişinin canını sıkacağına tabir edilir. Görülen bu rüya, rüya tabircileri tarafından farklı ifadeler ile yorumlanmıştır. Kişi mevsiminde bu rüyayı görür ise, meşakkatle beraber elde edeceği rızka ve edineceği kazanımlara işaret eder. Dert ve kederden sonra rahatlamaya, zor bir işin peşine gelecek maddi kazanca delalet eder. Mevsimi dışında bu rüyayı görenlerin işlerinin bozulacağına, maddi ve manevi olarak buhran içinde olacağına rivayet edilmiştir. Toplum içinde itibar kaybına, mevkinizden olmaya ve uzunca bir müddet sorunlar ile boğuşmaya yorulur. İkaz olarak görülmesi lazım gelen, tedbir ve dikkat edilmesi gereken bir sürece girildiğini bildirir. Rüyada patlıcan görmek, ile ilgili görülmüş farklı rüyalar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere çekinmeden yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Patlıcan Görmek Ne Demek

Rüyada patlıcan görmek, farklı tabirler ve görülüş biçimine göre yorumlanmış olan bu rüya, genel olarak zorluk çekileceği olarak yorumlanır. Rüyasında mevsiminde mor patlıcan görmek, zahmet ile elde edilen ganimete, beyaz patlıcan görmek, temiz ahlak sahibi olmak olarak rivayet edilir. Rüyasında siyah patlıcan gören kişinin, yaşanılan çevrede hoş olmayan sözler işiteceğine, iftiraya uğrayabileceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Patlıcan Yemek

Rüyada patlıcan yemek, devlet kademesinden izin alınarak yapılacak işe yorulur. Bazen de çevrenizde dost gibi görünüp, art niyet taşıyan iki yüzlü kişilerin varlığını bildirir. Rüyada patlıcan yediğini gören kişilerin, ikili ilişkilerinde daha dikkatli olması lüzum geldiğine ve gerçek yüzünü saklayan sinsi bir düşmanı olmasına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, rahatlık ve huzur dolu günlerin habercisidir. Düş sahibinin hayatını kimseye muhtaç olmadan idame ettireceğine, az ama bereketli bir kazancı olacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Kızartması Görmek

Rüyada patlıcan kızartması görmek, sizi üzüntüye sevk edecek bir haber almaya, huzurunuzu kaçıracak olaylara yorulur. Aynı zamanda geleceğe dair umutsuzluk yaşamaya, geçim derdine tabir edilir.

Rüyada Çürümüş Patlıcan Görmek

Rüyada çürümüş patlıcan görmek, işlerin giderek bozulmasına, maddi kayba ve şansızlık olarak yorumlanır. Rızkın temininde zorlanmaya, geçim derdine düşmeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.