Rüyada “ Pencereden Bakmak ” Görmek

Pencereden Bakmak
Rüyada pencereden bakmak görmek neye delalet eder. Rüyada pencereden bakmak görmek İslami anlamı nedir? Rüyada pencereden bakmak diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Pencereden Bakmak Görmek

Rüyada pencereden baktığını görmek; rüyayı gören kimsenin hayata yönelik tecrübe ve birikime sahip olup karşısına çıkacak her türlü sorunlara ve zorluklara karşı başa çıkabilecek düzeyde olmasına, iş hayatında özverili çalışmaları sayesinde bir çok başarıya imza atarak kariyer hayatında ismini önemli yerlere duyuracağına, kişinin yakın zaman da devlet makamında sözü geçen üst yetkili bir kimsenin de desteğiyle yeni projelere imza atarak bu alan da yeni başarılar sergileyeceğine işaret edilir. Rüyada  pencereden bakmak, rüyası genel olarak iş hayatına yönelik ifade edilen rüya şekli olsa da bazen bu rüya kişinin karamsarlığa düşmesine, pişmanlık duyacağı hatalar yapmasına, hırslarının kurbanı olmasına yorumlanır.

Dini rüya alimlerine göre rüyada penceren bakmak görmek; geçmişimizden ders çıkarmaya, ileriye dönük mutlu olacağınız başarılara imza atmaya, elinizdeki güzelliklerin kıymetini bilmeye, maddiyattan uzak manevi hayatın güzelliklerini benimsemeye, yaptığınız işlerden mutluluk duyarak insanların yararına dokunan güzellikleri sergilemeye yorumlanır.

Rüyada Pencereden Bakan Birini Görmek

Rüyada pencereden bakan birini görmek; rüyayı gören kişinin insanlara karşı umut olacak ihtiyaç sahibi kimselere el uzatacak hayırlı işlere vesile olarak onların gözünde büyüyeceğine, onların umut kapılarını aralayarak içlerinde ki yorgunluğu ve üzüntüyü atacağına, kişinin maddiyattan uzak kendisini manevi hayatın güzelliklerine ve doğasına adayarak mevlanın huzurunda ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyasında pencereden bakan birini gören kimse, düşüncelere dalarak geçmişindeki anılarını tazeler, sevdiği kimselere karşı özlem besleyerek onlarla geçirdiği mutluluk dolu anılarını hatırlar.

Rüyada Pencereden Sevdiğine Bakmak Görmek

Rüyada pencereden sevdiğine bakmak görmek; çıkılacak hayırlı bir yolculuğa, gönül kapılarının aralanmasına, kişinin sevdiği kimseler le hoş vakit geçirerek az da olsa sıkıntılarını geride bırakacağına işaret edilirken bu rüya aynı zaman da eski bir sevgiliyi hatırlamaya, kısa sürelide olsa üzüntü yaşamaya, elindeki güzellikleri kaybettiği için yakınmaya yorumlanır. Rüyasında pencereden sevdiğine bakan kimse, yaptıkları güzelliklerle insanların sevgisin,i kazanır ummadığı bir anda karşısına çıkan hayat dolu bir kimseyle hayatını birleştirerek bundan sonraki hayatını huzur ve refah içinde geçirir.

Rüyada Pencereden Dışarı Bakmak Görmek

Rüyada pencereden dışarı bakmak görmek; rüya sahibinin kararlılıkla yaptığı işte başarıya ulaşarak ileriye dönük kazanç elde edeceği yatırımlar sergileyeceğine, uzun süre ailesinin rızkından keserek yaptığı işte başarı elde ederek bu alanda alın terinin karşılığını fazlasıyla alacağına yaptığı bu i sayesinde maddi ve manevi anlamda esenliğe ve bolluğa kavuşacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da düşüncelere dalmaya, geçmişi hatırlamaya, yapılan hatalardan pişmanlık duyarak üzüntü yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Pencereden Denize Bakmak Görmek

Rüyada pencereden denize bakmak görmek; hayatını eğlenceli ve renkli yaşayan rüya sahibinin hayatını amaçsızca ve  bilinçsizce yaşamasından dolayı ilerde çok pişmanlık yaşayacağına, kurduğu yanlış arkadaşlıklar yüzünden elindeki tüm mal varlığını kaybederek ortada çaresiz ve zavallı duruma düşeceğine kişinin her alanda zor duruma gireceğine yorumlanır. Rüyada pencereden denize bakmak görmek, bazen de umuda yolculuk yapmaya, huzuru aramaya, sevdikleriyle hoş vakit geçirmeye, eğlenceli yolculuklara çıkmaya işaret edilir.

Rüyada Pencereden Gökyüzüne Bakmak Görmek

Rüyada pencereden gökyüzüne bakmak görmek; en genel anlamıyla zihninizin ve sahip olduğunuz potansiyelin temsilcisidir. Gökyüzünü izlerken aniden ortaya çıkan gelişmeler, söz gelimi bulutların birden toplanıp yağmur un başlaması ya da gökte uçan nesnelerin belirmesi, zihinsel süreçlerinizin hızlandığını ve yeni fikirler geliştirmekte, yeni yöntemler bulmakta olduğunuzu ifade eder. Gökyüzünün kararması ve bulanıklaşması da, buna paralel bir anlamla, zihninizin yorgunluğunun habercisidir. Rüyada pencereden gökyüzüne baktığını görmek, aynı zaman da kendi potansiyelinizi keşfetme ve bundan yararlanma isteğinizi vurgular.

Rüyada Pencereden Bakmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada pencereden bakmak görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren pencereden bakmak  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Pencereden bakmak  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada pencereden baktığını görmek, iş hayatınızda büyük başarılara imza atmaya, yapılan hatalardan ders çıkarmaya, elinizdekilerin kıymetini bilmeye, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye, hayatınızı anlamlı kılacak güzelliklere imza atmaya ve bu güzelliklerden dolayı mevlaya şükretmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. fatma zeynep dedi ki:

    rüyamda pencereyi siliyordum,dışarda 1 kadın 2-3 erkek bana bakarak konuşuyorlardı .adamlardan biri güneş gözlüğü takmış , telefonla konuşuyordu,sonra kapı çalıyor bir kişi bana telefon veriyor sana gönderdiler diyor,telefonu elime aldıktan sonrada dışarda bekleyen o kadın ve adamlar bana iftira atıyor bana gönderdikleri benim elime aldığım telefonla yanlış bişeyler yapılmış. o yaptı telefonda elinde diyorlar.bende elimdekini ikiye bölüyorum.sonra abim ver bakıyım ne yapmışlar o elindekiyle diyor bende telefonu abime veriyorum .bu arada camdan bakıyorum cübbeli bi savcı gelmiş bana iftira atan kendi yaptıklarını benim üstüme atan kişilerle konuşuyor…rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler