Rüyada “ Perde ” Görmek

Perde
Rüyada perde görmek rahatsızlık duyacağınız istenmeyen bir misafire işarettir. Rüyada perde takmak ya da taktığını görmek beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek; sevilmeyen, rahatsızlık duyacağınız istenmeyen bir misafire işarettir. Bu misafir aile içi huzurunuzun ve tadınızın kaçmasına sebep olacak normal güzel giden hayatınızın olumsuz yönde gitmesine sebep olacaktır. Rüyada perde görmek aynı zaman da büyük uğraşlar verilerek yapılan zahmetli bir işe kendisine kötülük yapmaya çalışan bir takım insanlardan korunmaya maddi sıkıntılara yorumlanır.  Rüyada evini kapısında bir perde olduğunu gören kişi maddi anlamda zarar edecek demektir. Kişinin rızkının azalacağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eski Perde Görmek

Rüyada eski perde görmek; çok ciddi olmayan önemsenmeyecek kadar basit küçük sıkıntılar çekeceğinize yorumlanır. Rüyasında eski perde gören kimse iş hayatında can sıkıcı günler geçirecek çevresinde ki bazı insanların huysuzluklarına katlanmak zorunda kalacak yaptığı küçük hatalar yüzünden tartışmalara sebep olacaktır.

Rüyada Yeni Perde Görmek

Rüyada yeni perde görmek; şer anlamına gelir kötülüğün sembolü olarak bilinir. Rüyayı gören kişinin omzundan hiç inmeyecek bir ömür onun sıkıntısını güdecek büyük bir kedere işarettir. Rüyada yeni perde görmek aynı zaman da ölüme işarettir. Kişinin çok sevdiği hiç ayrılamadığı bir yakınını kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Desenli Perde Görmek

Rüyada desenli perde görmek; hayırlı bir evlada işarettir. Rüyayı gören kimsenin mal varlığı ve  zenginliği sayesinde her zaman ve her yerde saygınlığı olup hürmet gösterileceğine çevresinde ona yakınlık göstermeye çalışan insanların olduğuna ve yakın zaman da eğlenceli bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Perde Görmek

Rüyada siyah perde görmek; iyi olmayan rüya yorumudur. Kişinin yaşayacağı maddi sıkıntılara ailesiyle olan sıkıntılarına ve çok isteyip arzu duyduğu bir işin gerçekleşmemesine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da çevrenizde size zarar vermek isteyen düşmanınızın varlığına da işaret eder.

Rüyada Kalın Perde Görmek

Rüyada kalın perde görmek; rüyada görülen kalın perde kişinin hayal kırıklığıyla sonuçlanacağı mutsuz olacağı bir işe gireceğine bu işte ciddi anlamda maddi zarar uğrayacağına işaret ederken; rüyada ince perde görmek ise boş yere yapılan kuruntuya ve endişeye işarettir.

Rüyada Yırtık Perde Görmek

Rüyada yırtık perde görmek; diğer rüya yorumlarına istinaden çok hayırlı bir rüya olup kişinin ağız tadına, huzura, mutluluğa, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyasında yırtık perde gören kimse maddi sıkıntılarından kurtulacak refaha erecek ailesiyle olan soğuklukları son bulacak ve hayatta istediği özlemini duyduğu tüm mutluluklara kavuşacaktır.

Rüyada Perde Çıkarmak

Rüyada perde çıkarmak; eskiden beri tanışılan ve samimi olunan bir kişinin önayak olması sayesinde bir işe girileceğine, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine ve dostlukların daha da pekişeceğine tabir edilir.

Rüyada Perde Takmak

Rüyada perde takmak; rüyada perde taktığını görmek hanenize soktuğunuz yakın gördüğünüz kişilere dikkat etmeniz gerektiğine o kişiler yüzünden tadınızın ve huzurunuzun kaçacağına ailenizde ikiliklerin yaşanmasına sebep olacağına işaret eder. Rüyada perde takan birini görmek, yeni bir ilişkinin ardından kıskanç bir kişinin çıkardığı bir söylenti yüzünden bir türlü düzgün bir karar verememeye, iş hayatı içinde kafa karışıklığı yaşamaya, büyük çabalarla kurulan iş yerinde personellerle sorun yaşamaya ve araya giren kişilerle anlaşmamaya rivayet edilir.

Rüyada Perde Taktığını Görmek

Rüyada perde taktığını görmek; çok yakın gördüğünüz aile içinde ki kişilerin hayır duaları ile yapmış olduğunuz tüm işlerin hayırlı ve bereketli geçeceğine yapmış olduğunuz yardımlar ile nice insanların gönüllerinde taht kurduğunuza sizi çekemeyen zarar vermek isteyen kem gözlü insanların var olduğuna ve hayırlı kısmetlere yorumlanır. Rüyada herhangi bir yere perde takılması haneye bolluk ve bereket getirecek bir ortaklığın bozulacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine ve büyük bir parasal sorun yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Perde Satmak

Rüyada perde satmak; rüya sahibinin zekası ve aklı sayesinde gerek okul hayatında gerek se iş hayatında her zaman ön planda tutulacağına liderlik vasfı sayesin de daima üstün tutulacağına yaptığı başarıların kişide mevki ve makam yönünden ciddi anlam da yükseleceğine yorumlanır. Rüyada perde satmak aynı zaman da yakın bir arkadaşın getireceği bir haberin ardından büyük bir tartışmanın içinde çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Perde Hediye Almak

Rüyada perde hediye almak; hane içinde güzel ve hareketli günler geçireceğinize, sevinç duyacağınız haber alacağınıza, eşinizle olan sorunlarınızın son bulacağına, kardeşleriniz le birlikte büyük bir şirket kuracağınıza yorumlanır. Rüyada hane için de birine perde hediye almak, sevilen bir kişi ile gidilecek bir yolda çok hayırlı karar verileceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada Perde Asmak

Rüyada perde asmak; rüyada perde astığını görmek  problemlerin giderilmesi için destek olan ve gerektiğinde kendi kazancını da ortaya koyan bir kişinin varlığına, yakın bir zaman içinde bu kişinin vereceği büyük bir desteğin ardından işlerin toparlanacağına tabir edilir. Rüyada perde astığını görmek aynı zaman da hayırlı bir kısmetiniz le dünya evine gireceğinize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.