Rüyada “ Perde Takmak ” Görmek

Perde Takmak
Rüyada perde takmak, bir sırra vakıf olmaya, duyum ve söylentilere, kısmi olarak can sıkıntısı ve üzüntüye işaret eder.
Etiketler:

Rüyada perde takmak, bir sırra vakıf olmaya, duyum ve söylentilere, kısmi olarak can sıkıntısı ve üzüntüye işaret eder. Gören kişiye verilecek bir emanete ve sahip çıkması gereken bir nesneye delalet eder. Rüyada kapalı perde görmek, elinizde bulunana sahip çıkmaya, verilen bir emanetin muhafaza edilmesine yorulur. Rüyada açık perde görmek ise, sırrın açığa çıkmasına, güvenilip verilen bir emanete hıyanet etmeye tabir edilir. Rüyada perde taktığını görmek, kimsenin duymasını istemediği bir gelişme yaşar, bunu sır olarak kalmasını ister. Aynı zamanda uhrevi olarak bunaldığınıza, yakınlarınızdan sakladığınız bir iş yada olaya yorumlanır. Bazen de gidilen yolun sonunu görmemeye, kararsızlığa rivayet edilmiştir. Rüyada başkasının evine perde takmak, pişmanlık duyacağınız, üzülüp, sıkılacağınız sözler söylemeye, vicdanen rahatsız olmayı gösterir. Rüyada başkasının sizin evinize perde takması, size vereceği bir emanet yada sırra yorumlanmıştır. Rüyada perde takmak ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Perde Takmak Diyanet

Rüyada perde takmak diyanet yorumuna göre, duyulmasını istemediğiniz bir işiniz yada sırrınıza işaret eder. Görülen bu rüya aynı zamanda gerçekleşen bir olayın üstünü kapatmaya, gizlemeye delalet eder. Rüyada kornişe perde takmak, saklanan bir gerçeğin duyulma korkusunu taşıdığınızı bildirir. Görülen bu rüya endişe ve korku taşıdığınıza, sıkıntılı bir ruh hali içinde olmayı gösterir.

Rüyada Birinin Perde Taktığını Görmek

Rüyada birinin perde taktığını görmek, tanıdığınız biri ise, sizden sakladığı bir sırra işaret eder. Aynı zamanda bu kişinin duyulacağı zaman zor durumda kalacağı bir sıkıntısı olduğunu bildirir. Rüyada perde düğmesi takmak, sabır ile beklentilerin gerçekleşeceğine, küçük bir işletme açma düşüncesi taşıyan birine delalet eder. Gördüğünüz bu rüya zaman içerisinde hayallerin gerçekleşeceğine, bunun için gerekli sabır ve çabanın gösterilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Perde Yıkamak Asmak

Rüyada perde yıkamak asmak, düş sahibinin ailesine, evine, eşine ve huzuruna düşkün olmasına işaret eder. Görülen bu rüya erkek olsun kadın olsun, kişinin ailesi için büyük özveri içinde olmasına delalet eder. Rüyada beyaz perde asmak, hane içindeki sorunların aşılacağına, zor günlerin ardından güzelliklerin olacağını bildirir. Aynı zamanda kırıcı ve üzücü kavgalar yaşanacağına fakat bu durumun uzun süreli olmayıp, tekrar birliğin hakim olacağını gösterir. Rüyada kırmızı perde asmak, kötü yorumlar içermiş olup, rüya sahibinin dünya mal ve mülküne olan aşırı bağlılığına yorumlanır. Bu durumun kişinin manevi duygularını körerteceğine ve dini konulardan uzaklaşacağı olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.