escort alanya

Rüyada “ Piliç ” Görmek

Piliç
Rüyada piliç görmek, rüya sahibi için pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup, kişinin başına gelecek bazı olumsuz gelişmelere tabir edilmiştir.

Rüyada piliç görmek, rüya sahibi için pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup, kişinin başına gelecek bazı olumsuz gelişmelere tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında ki düzenlerinin bozulmasına, bereketin azalmasına işaret eder. Rüyada piliç görmek, şans ve kısmet yollarının kapanmasına, işlerde bozulma yaşanmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamında maddi kayıplar yaşamasına, elden çıkacak para ve mala rivayet edilmiştir. Rüyada piliç görmek, kişiye karşı art niyet besliyen insanlardan görülen zarara, işlerin bitme noktasına gelmesine yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kem gözlü kişilerin nazarına geleceğine, bu durumun kişinin aile düzenini de etkilemesine yorumlanır. Rüyada piliç görmek, ile alakalı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Piliç Görmek Ne Demek

Rüyada piliç görmek, kişinin başa gelen art arda tersliklere, ticari yaşamda işlerin bozulmasına ve verim düşüklüğüne işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısa sürelide olsa üst üste sorun ve sıkıntılar yaşamasına, maddi ve manevi olarak zorda kalmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş yada özel yaşam ile ilgili bir takım hayal kırgınlıkları ve üzüntüler yaşamasına yorumlanmıştır.

Rüyada Piliç Yemek

Rüyada piliç yemek, piliç görmek rüyası ile ters anlamlar içermek ile beraber kişi için hayırlara vesile olan bir rüyadır. Bu rüyayı görenlerin şans ve bahtlarının sonuna kadar açılmasına, yaptığı yatırımlar sayesinde geleceğini garanti altına almasına işaret eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin eline geçecek fırsatlara yorulur.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, rüya sahibinin hayatının bir anda alt üst olmasına, iş ve özel yaşama dair problemler yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu dönemde sabır göstermeleri gerektiğine hiç beklenmedik bir anda herşeyi düzeltecek bir çıkar yolu olmasına delalet eder.

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yemek, rüya sahibinin yaşadığı zorluk ve sıkıntılardan sonra işlerinin düzelip sorunlarından kurtulacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi anlamda huzulu olmasına, elinin bollaşmasına, üzüntü ve dertlerin geride kalacağı olarak tabir olunur.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek, rüya sahibinin yaşayacağı gönül kırgınlıklarına, yaşanan anlaşmazlıklara, kavgalara ve ayrılıklara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ummadığı kişilerce üzüntü içersine sokulacağına yorulur.

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek, bolluk ve berekete nail olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıklarının karşılığını fazlası ile alacağına zenginliğe ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, kamil ve iyi huylu birisine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dinde ve ahlaki olarak kendini yetiştirmiş biri olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya helale harama özen gösteren biri olmasına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.