Rüyada “ Pirinç ” Görmek

Pirinç
Rüyada pirinç görmek hayırlı bir rüya olup zenginliğe ve bolluğa işaret eder Rüyada pirinç yemek ya da pişirmek beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinç görmek; zenginliğe mala ve mülke ve rızka işaret eder. Rüyada görülen pirinç iş hayatında yükselmeye, mevki ve makam sahibi olmaya aile hayatında mutluluğun her daim süreceğine işaret ederken, rüyada pirinç yemekse hem huzur ve mutluluk hem de variyete sahip olmak demektir.Rüyada görülen pirin birden fazla farklı şekillerde de yorumlanır. Örneğin kabuklu pirinç görmek, kişinin malını garanti altına almasına, rüyada pirinç pilavı yapmak, zenginliğe ve mal varlığınızın artmasına, rüyada pirinç dağıtmak ise hayır amaçlı yapılan işe yorumlanır.

Rüyada Pirinç Pilavı Görmek

Rüyada pirinç pilavı görmek; murada ermeye, mutluluğa ve rızka yorumlanır. Rüyasında pirinç pilavı gören kişi sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulur, esenlik bulup, güzel bir hayata kavuşur. Aynı zaman da pirinç pilavı gören ya da yapan kişi yaptığı işlerle büyük başarılara imza atar kazançlarının yarısını yardıma muhtaç insanlara adar bu dünyayı sadece çıkarları uğruna yaşamaz. Küçük bir sermaye ile girilen bir işin, rüya sahibini büyük bir yönetici konumuna taşıyacağı ve çok zengin olmasını sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Pirinç Pilavı Pişirmek

Rüyada pirinç pilavı pişirmek; hayatınızda giden olumsuz dalgaların son bulmasına, işlerinizin düzene kavuşmasına, yaptığınız her işte hayırlı kazançlar elde etmenize, kazançların artmasına yorumlanır. Rüyada pirinç pilavı pişirdiğini gören kişi dilekleri ve tüm duaları kabul olacak istediği tüm arzularına kavuşacaktır.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek; pilav pişirmekle aynı yorumu içermektedir. Rüyada görülen pilavın ne şekilde olduğu önemli değildir. Rüyasında pilav yiyen ya da pişiren kişi tüm sıkıntılarından kurtulur işleri yoluna girer hayatındaki tüm olumsuzluklar son bulur. Rüyada pilav yediğini görmek aynı zaman da rüya sahibinin de bu fırsatı doğru değerlendireceğine böylelikle kendisine büyük fayda sağlayacak bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyada Pilav Dağıtmak

Rüyada pilav dağıtmak; hayırlı işler yapmaya, yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye, doğru yoldan şaşmamaya, iyi niyetliliği ve yardımsever yönü sayesinde çevresinde ki insanlar tarafından da daima sevilip sayıldığına aynı zaman da hasta kişilere de yardım edip elinden geldiği kadar destek olmaya yorumlanır. Rüya sahibi bu merhametli tarafı dolasıyla her zaman hayırlı dualar alır, arkasından duasını esirgemeyen çok kişi olduğu söylenir.

Rüyada Pirinç Almak

Rüyada pirinç almak; rüyada pirinç aldığını görmek birden fazla hayır işine yöneleceğinize, yaptığınız işleri karşılık gözetmeksizin yaptığınıza maddi varlığa ereceğinize, geçmişte yaptığınız hataları geride bırakıp kendinize yeni temiz bir sayfa açacağınıza ve karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmetin izle dünya evine gireceğinize yorumlanır. Rüyada pirinç almak bazen de , sıkıntıyla hak edilen nimete, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu temiz rızka, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği rahatlığa, yardım alarak gözlediği ganimete yorumlanır.

Rüyada Pirinç Ayıklamak

Rüyada pirinç ayıklamak; rüyada pirinç ayıkladığını görmek doğruyu ve yanlışı ayırt etmeye size yapılan kötülüklere karşılık vermeyip onları Allah’a havale etmeye doğru yoldan şaşmamaya işaret ederken rüyasında pirinç ayıklayan bir kimse günahlarından tek tek arınır Allah yolunda ilerleyerek Allah’ın mümin kulları arasına girer ve bundan sonraki yaşantısını sadece ibadetle ve doğru yolla geçirir.

Rüyada Pirinç Yıkamak

Rüyada pirinç yıkamak; rüyada pirinç yıkadığını görmek  rızkın bereketli olmasına, hak edilmiş zenginliğe, kazançlı işler yapacağına, sözlerin yerine getirileceğine, eli açık tanıdığa yorumlanır. Rüyada pirinç yıkamak aynı zaman da tövbe almaya, kendine yeni bir hayat çizmeye, tüm kötülükleri geride bırakmaya işaret eder.

 Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada bulgur görmek; rüyada görülen bulgur iş ve helal kazanılan ekmek olarak yorumlanır. Kişinin çalışmaları sayesinde yüksek makamlara gelip mevki ve makam sahibi biri olacağına, kişinin kendisini hayattan bezdirmiş, umutsuzlaştırılmış, kendisine hiç olmadığı kadar çaresiz kaldığını hissettirmiş ve onu yeterince üzmüş olan kişi yada kişilerden kurtulacağına işaret eder. Rüyada bulgur pilavı görmek, rüya sahibi kazancını paylaşmayı bilen, düşkünlere yardım eden, iyiliksever kişidir ve bu sayede Allah katında makbul bir kuldur. İşinin gücünün de her zaman rast gideceği şeklinde yorum yapılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.